Mytí Brno jsou profesionálové nejen v umývaní oken a výloh

4 Views No Comment

Naše divize Okna čištění Brno, se zabývá profesionálním a kvalitním zanimjištěním úklidů různého druhu. A to díky týmu zkušených pracovníků, kteří jsou odborně proškoleni. Díky  patří naše firma k jedničce na trhu ve svém oboru. Svou věrnou klientelu máme nejen v na území České republiky. Ale také v Německu, v Rakousku a na Slovensku.

Kromě toho se na nás stále obrací i noví zákazníci. Ti potřebují něco vyčistit, umýt a nebo se něčeho zbavit. Zabýváme se totiž mnoha druhy čištění. Od mytí oken a čištění výloh. Přes odstraňování plísní, čištění koberců a podlah. Až po odstraňování graffiti. Při mytí oken používáme trik suchého leštění bez použití leštidel.

Tento…

Tento postup jsme si vymysleli a postupem času jsme ho dovedli téměř k dokonalosti. Před nějakým časem se na nás obrátil manželský pár. Rekonstruovali dům a u toho se jim velmi zašpinila okna. Řemeslníci je zašpinili. Nabídku spolupráce jsme samozřejmě přijali. Po dohodnutí podrobností jsme přijeli vyzbrojeni náčiním na umývání a leštění. Postupovali jsme tak, že jsme nejdřív umyli veškeré nečistoty z rámů oken a z parapetů.

Odstranili špínu a prach a také pečlivě omyly kličky oken. Až je tohle všechno vyčištěno, a to zevnitř i zvenčí. Následuje mytí skleněné plochy čistým rozmývákem se saponátem. A pak odstranění všech nečistot kvalitní gumovou stěrkou. Následuje důkladné proschnutí skleněné plochy. Poté co je sklo důkladně proschnuté, ho pečlivě vyleštíme suchou bavlněnou plenou. Při naší práci záměrně nepoužíváme leštidla.

Proto…

Proto, že v žádném případě nezaručí dlouhotrvající lesk. Proto je potřeba umývat okna častěji, než je nutné. Po nějaké době navíc jsou na skleněných tabulích vidět šmouhy. Leštidla na sebe totiž navazují prach a pyl. Ty zvýrazní na okně tahy a kruhy, kterými bylo okno leštěno. Ty jsou na oknech ve velmi krátké době po umytí zřetelné. A tak kazí vzhled okna. Takto postupujeme při každém mytí oken. Samozřejmě je důležité ke všem zákazníkům přistupovat individuálně.

Není pro nás například problém umývat okna špatně dostupná. Okna ve velkých výškách nebo okna, na kterých jsou umístěné žaluzie. Ve srovnání s konkurencí je naše cena mytí nesrovnatelně nižší. A to právě z důvodu, že k mytí nepoužíváme chemická leštidla. Naše služby také nemusíte využívat tak často. Takže ušetříte dvakrát tolik. To nám zaručuje řadu spokojených zákazníku. Neváhejte se i vy připojit a obrátit se na nás. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Quinté + à l’hippodrome de la Métairie Neuve 16.8.2019
    Lundi 19 août à 13h50, épreuve du Quinté + à l’hippodrome de la Métairie Neuve. Aprsè la journée Prémium Trot du 5 août dernier, le meeting d’été continue au grand galop lundi 19 Août à l’hippodrome de la Métairie Neuve à Châteaubriant. C’est l’occasion du traditionnel Tiercé-Quarté-Quinté+ au Galop, à partir de 13h20. Au programme […]
  • Les Quat’fers en l’air au château de Châteaubriant 11.8.2019
    Les Quat’fers en l’air au château de Châteaubriant dimanche 11 août 2019, a 17h30. Après s’être produites à la Garenne-Lemot cette semaine, c’est le château de Châteaubriant qui reçoit Gabi Chitescu et Garance Hubert-Samson ce dimanche. Un duo de cascadeuses un peu givrées. Elles sont prêtes à tout pour gravir les plus hauts sommets. Et […]
  • A Châteaubriant les camping-cars laissent un bilan mitigé 8.8.2019
    Les camping-cars ont quitté le champ de foire de Béré. Ils laissent aux employés de la ville le soin de nettoyer pour remettre en ordre de marche le site. Ils laissent aussi aux commerçants castelbriantais un drôle de sentiment. A Châteaubriant les camping-cars laissent un bilan mitigé. Coté participation, on nous avait promis 1000 à […]