Mytí Brno jsou profesionálové nejen v umývaní oken a výloh

4 Views No Comment

Naše divize Okna čištění Brno, se zabývá profesionálním a kvalitním zanimjištěním úklidů různého druhu. A to díky týmu zkušených pracovníků, kteří jsou odborně proškoleni. Díky  patří naše firma k jedničce na trhu ve svém oboru. Svou věrnou klientelu máme nejen v na území České republiky. Ale také v Německu, v Rakousku a na Slovensku.

Kromě toho se na nás stále obrací i noví zákazníci. Ti potřebují něco vyčistit, umýt a nebo se něčeho zbavit. Zabýváme se totiž mnoha druhy čištění. Od mytí oken a čištění výloh. Přes odstraňování plísní, čištění koberců a podlah. Až po odstraňování graffiti. Při mytí oken používáme trik suchého leštění bez použití leštidel.

Tento…

Tento postup jsme si vymysleli a postupem času jsme ho dovedli téměř k dokonalosti. Před nějakým časem se na nás obrátil manželský pár. Rekonstruovali dům a u toho se jim velmi zašpinila okna. Řemeslníci je zašpinili. Nabídku spolupráce jsme samozřejmě přijali. Po dohodnutí podrobností jsme přijeli vyzbrojeni náčiním na umývání a leštění. Postupovali jsme tak, že jsme nejdřív umyli veškeré nečistoty z rámů oken a z parapetů.

Odstranili špínu a prach a také pečlivě omyly kličky oken. Až je tohle všechno vyčištěno, a to zevnitř i zvenčí. Následuje mytí skleněné plochy čistým rozmývákem se saponátem. A pak odstranění všech nečistot kvalitní gumovou stěrkou. Následuje důkladné proschnutí skleněné plochy. Poté co je sklo důkladně proschnuté, ho pečlivě vyleštíme suchou bavlněnou plenou. Při naší práci záměrně nepoužíváme leštidla.

Proto…

Proto, že v žádném případě nezaručí dlouhotrvající lesk. Proto je potřeba umývat okna častěji, než je nutné. Po nějaké době navíc jsou na skleněných tabulích vidět šmouhy. Leštidla na sebe totiž navazují prach a pyl. Ty zvýrazní na okně tahy a kruhy, kterými bylo okno leštěno. Ty jsou na oknech ve velmi krátké době po umytí zřetelné. A tak kazí vzhled okna. Takto postupujeme při každém mytí oken. Samozřejmě je důležité ke všem zákazníkům přistupovat individuálně.

Není pro nás například problém umývat okna špatně dostupná. Okna ve velkých výškách nebo okna, na kterých jsou umístěné žaluzie. Ve srovnání s konkurencí je naše cena mytí nesrovnatelně nižší. A to právě z důvodu, že k mytí nepoužíváme chemická leštidla. Naše služby také nemusíte využívat tak často. Takže ušetříte dvakrát tolik. To nám zaručuje řadu spokojených zákazníku. Neváhejte se i vy připojit a obrátit se na nás. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Reklama

Antigrafitový náter Bratislava

 

Odstranění graffiti Brno

 

Airport Taxi Bratislava

RSS Français
  • Les élections européennes à Châteaubriant 24.5.2019
    Les élections européennes à Châteaubriant ont lieu le dimanche 26 mai 2019 comme partout en France. Elles se déroulent dans les 27 États membres de l’Union européenne entre le 23 et le 26 mai 2019. Voici les informations pratiques sur le déroulé du scrutin, les conditions de vote ainsi que des éléments sur le rôle […]
  • 9 courses de galop à la Métairie-Neuve 21.5.2019
    Vendredi 24 Mai 2019,  ce ne sont pas moins de 9 courses de galop à l’hippodrome de la Métairie-Neuve dès 13h20. La journée Prémium Trot de dimanche dernier a atteint un montant d’enjeux PMU à 3.717.373 € et des enjeux PMH de 29.924 €. L’hippodrome national de la Métairie Neuve à Châteaubriant accueille ce vendredi […]
  • Les nageuses synchro qualifiées 21.5.2019
    Les nageuses synchro qualifiées, un podium au Mans. Les nageuses du club nautique de Châteaubriant section natation synchronisée participaient au challenge régional au Mans. Grâce à leurs brillants résultats elles se sont toutes qualifiées pour les championnats National 3 qui auront lieu à Cholet le weekend du 8 et 9 juin. L’ équipe Avenir entraînée […]