Jednoho…

Jednoho dne jsem byla opravdu ospalá a měla vyloženě den blbec. Připravovala jsem si snídani – tousty s marmeládou, které jím prakticky každý den. A bohužel, povedlo se mi toust s marmeládou vyklopit na zem. A bohužel na zemi skončila právě ta část toustu, která byla potřená marmeládou. A protože máme v kuchyni koberec, tak to bylo opravdové nadělení. Protože višňová marmeláda jde na světlém koberci opravdu hodně vidět. Snažila jsem se to vyčistit, ale slovo marné ani zdaleka nevystihuje mou snahu. Flek tam pořád zůstával. Tak jsme se s manželem shodli, že bude nejlepší, když se obrátíme na nějakou firmu. Ale s žádnou jsme neměli zkušenosti, tak jsme hledali na internetu. A nejlepší recenze na internetu mělo právnická osoba Praha 10, čištění koberců, tak jsem ji kontaktovala. Domluvili jsme se na dni a ceně kalkulaci a všech ostatních podrobnostech, a potom k nám přijeli a o vše se postarali.

 

A když…

A když jsem viděla výsledek jejich práce, byli jsme všichni více než spokojení. Koberec po čištění jejich strojovou metodou byl perfektně vyčištěný a získal znovu výrazné barvy, pěkný nádech a po celé ploše má nadýchaný vlas. Jejich čištění mě velice zaujalo, tak jsem si o jejich čištění zjistil něco více. Účinnost a kvalita této technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

 

Navíc…

Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Od té doby se na ně obracíme pravidelně a naše koberce jsou tak neustále v perfektním stavu. Jejich služba čištění koberců je opravdu prvotřídní kvality.  Tuto jejich službu jsem určitě nevyužil naposledy. Mohu všem lidem, kteří hledají nějakou solidní firmu, doporučit A SERVIS LIPKA, s. r. o.. Představují záruku kvality ve všech ohledech, zaměstnanci jsou velmi profesionální a ochotní a odvádí vážně vynikající práci. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je pravda, že cena jejich služeb je trochu vyšší, ale věřte mi, určitě se vyplatí do toho investovat. V případě čištění koberců je opravdu lepší investovat do kvalitnější metody a nemusíte se bát, že by čištění mělo váš koberec poničit.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *