U nás…

U nás doma si potrpíme na vše domácí. Takže vše, co je možné si udělat doma, tak to děláme, včetně třeba kečupu. Takže domácí džemy jsou pro nás základ. A prastrejda dovezl asi deset kilo višní, takže bylo jasné, že padnou na marmeládu. Jenže tentokrát naše zavařování neprobíhalo zrovna slavně. Jedna neuzavřená sklenice se nám totiž vylila na zem. A to na koberec. Naštěstí to nebyl celý hrnec, takže jsme nepřišli o všechnu marmeládu, jen o malou část, ale ta skvrna po marmeládě byla otřesná. Snažili jsme se opatrně odstranit, co šlo. Protože to bylo hrozně horské, ale se zbytkem jsme nevěděli co děla. Víme, že višně se strašně špatně čistí a perou, tak jsme si řekli, že jestli se s kobercem nechceme rozloučit. Musíme si na to najmout úklidovou firmu. Sedla jsem si proto k internetu a hledala někoho, kdo má na internetu ty nejlepší reference. Abychom měli jistotu, že se jim to opravdu podaří vyčistit.

 

Dočetla…

Dočetla jsem se, že je dobré se vyvarovat extrakčnímu čištění, které nadělá prý více škody než užitku. Tím jsem hned eliminovala několik firem, protože jich právě hodně nabízelo tuto metodu čištění. Což mě docela překvapovalo vzhledem k tomu, kolik lidí říkalo, že je dobré se tomu vyhnout více než kilometrovým obloukem. Po svém internetovém výzkumu jsem se nakonec rozhodla pro specializovanou službu Koberce Praha 9, čištění , protože měla nejlepší reference a manžel s tím bez protestu souhlasil. Domluva s nimi byla perfektní, přišli v domluveném termínu na minutu přesně a odvedli vážně vynikající práci. Tato firma ten koberec vyčistila tak, že vypadal ještě lépe, než předtím. Zmizely fleky od višní, ale celkově prokoukl, vypadal mnohem lépe, rozhodně byste na něm nepoznali, že byl před chvílí na některých místech silně oranžový.

 

Nepodařilo…

Nepodařilo se to vyčistit hned na první čištění, protože ta skvrna byla doopravdy hodně výrazná, ale na podruhé už to šlo jako po másle. Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu. Zaměstnanci firmy byli velice milí a přívětiví a odvedli opravdu profesionální práci, ve kterou jsme ani nedoufali, protože jsme netušili, že jsou dnes technologie tak vepředu a zmůžou takové výsledky. Jsou sice o něco dražší než ostatní úklidové firmy, o nichž jsem se dočetla, ale odvádějí opravdu jen tu nejlepší práci. Takže určitě nelitujeme toho, že jsme do toho investovali. V tomto případě se to opravdu vyplatilo a já tak mohu tuto firmu všem jedině doporučit. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takž je vidět, že má opravdu široké pole působnosti. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *