Bydlíme…

Bydlíme s rodinou ve vilce, která není velká co do plochy, ale je vysoká, dohromady tři patra. Musím říci, že od začátku jsem bojovala s umýváním oken. Protože trpím závratěmi a vyklonit se v posledním patře z okna pro mě bylo jako za trest. Ale okna nikdy nebyla nijak špinavá a můj úklid stačil. Trošku se to ale zkomplikovalo, když se mě děti zeptaly, zda si na okna mohou nalepit obrázky s vánočními motivy… No, moc se mi to nelíbilo, protože představa, že pak budu drhnout to lepidlo z oken, tak na mě šly mdloby. Nakonec jsem řekla, že můžou, ale zvenčí. Což bylo to nejhloupější rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat, protože když jsme nálepky potom po několika měsících odstranili, tak tam bylo víc lepidla, než kdybych jim to bývala dovolila vevnitř. A protože se mi opravdu ani trochu nechtělo to mýt, rozhodla jsem se rovnou objednat profesionály. Už jsem měla dobrou zkušenost s myčema z Prahy, Mytí výloh, kteří u nás v loňském roce čistili koberce.

 

Tedy…

Tedy jsem je znovu zadala do vyhledávače a na jejich internetových stránkách jsem se dozvěděla, že kromě čištění koberců se zabývají také mytím podlah, odstraňováním graffiti a plísní a hlavně mytím oken, dokonce i oken ve výškách! Byla jsem moc ráda, že se znovu mohu obrátit na firmu, se kterou mám dobrou zkušenost. Stejně jako před rokem jsem hned vytočila jejich telefonní číslo, s paní na centrále domluvila termín úklidu hned na příští týden a ještě jsem se ubezpečila, že není problém umýt okna tak vysoko, i když nejsme žádná velká zakázka ve firmě, ale jen rodinná vilka. Naštěstí to vůbec žádný problém nebyl a byla jsem potěšena, že nedělají rozdíl mezi zakázkami, ale ke všemu přistupují stejně. Když k nám přišli pracovníci s mnoha čisticími prostředky a veškerou technikou a vybavením, kterou potřebují na práci ve výškách, upřímně už jsem nebyla ani nijak překvapená, protože jsem to po loňské zkušenosti už tak nějak očekávala – prostě profesionální přístup.

 

Hned…

Hned se pustili do práce, lepidlo na oknech pro ně nebyl vůbec žádný problém. Navíc nám umyli i veškeré okenní rámy a parapety, které za ty roky už byly taky docela špinavé. Moc si vážím tohoto kroku navíc, který pro ně byl asi ale úplnou samozřejmostí. Nejvíc nadšená jsem ale byla z toho, jak nádherně nám okna vyleštili! Hned jsem se ptala, jaký používají lešticí prostředek, že bych si ho také pořídila, ale jeden z pracovníků mě poučil, že oni na leštění používají metodu tzv. suchého čištění. Což znamená, že jediné co k leštění používají je síla a kvalitní bavlněné utěrky. Výsledek práce skvělý, ale já sama bych to tak nedělala, je to opravdu moc práce. Navíc mě potěšilo, že na okna nanesli speciální impregnaci, která si hravě poradí s vodou. Když prší, tedy, že voda pouze stéká a obecně je potom jednodušší okna udržet v čistotě. Opravdu velká úleva, že bude pro mě snažší okna udržovat. Opravdu oceňuji profesionální přístup firmy a zejména oceňuji pečlivost, se kterou vše dělají. Rozhodně se na ně v budoucnu znovu obrátím a využiji jejich kvalitních služeb. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *