Pokud hledáte někoho na čištění dlažby, vřele vám doporučuji úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. A ten se skutečně umí postarat o to, že vaše podlaha bude skutečně hloubkově vyčištěna a zbavena všech nežádoucích nečistot. A my právě potřebovali vyčistit podlahy v našem zlatnictví. Sami už jsme na to nestačili a nechtěli jsme to nechat jen tak. Tak jsme se rozhodli, že si necháme od této firmy vypomoci. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsme neměli žádný důvod držet se zpátky.  Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A z jejich jsme byli skutečně celý paf.

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Vše nádherně vyčistili…

Vše nádherně vyčistili a naše podlaha je tak ve skvělém stavu. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. A je to úžasné, protože teď stačí podlahu jen klasicky přetřít a je pořád v perfektním stavu. Tímto bych chtěl jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. čištění dlažby

staré nečistoty na podlazeco dělat s podlahamistará podlaha a jak ji obnovit

Jejich zaměstnanci…

Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, vše je tady naprosto ukázkové a profesionální. Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu, což je taky super, protože nikdo nechce svůj podnik zavírat kvůli čištění. Jen musím varovat před cenou jejich služeb. Je o něco vyšší než u jiných druhů čištění. Jenže nikdy nedosáhnete lepšího vyčištění podlahy, než že využijete strojové čištění, proto se vyplatí do toho investovat.

A navíc, ta technologie je opravdu drahá a používají drahou kosmetiku, tak člověk nemůže očekávat, že to bude úplně levné. A z hlediska poměru cena výkon mi to nepřijde přehnané. Z mého pohledu je to rozhodně něco, do čeho se vyplatí investovat. Navíc nabízí i celou řadu dalších služeb, jako je například čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti, takže jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy. A realizují je nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je tedy vidět, že má firma skutečně široké pole působnosti. A rozhodně jsme se na ně neobrátili naposledy.

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *