Pracuji v jedné chemické laboratoři a už delší dobu jsme si všichni uvědomovali, že naše podlahy na tom opravdu nejsou zrovna nejlépe. Je jasné, že v naše prostředí není udržovat podlahu neustále čistou zas tak jednoduché, ale i tak jsme s tím chtěli něco dělat. Tak jsem se rozhodl, že na to nechám najmout úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak bylo potřeba zapátrat na poli internetu na téma čištění dlažby. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci, protože jsme nechtěli vyhodit peníze pro nic za nic. A po přečtení několika fór jsem narazil na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Takže jsem jim zavolal a domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a ostatních záležitostech. Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali, že se to opravdu vyplatí, tak jsme se všichni shodli, že do toho půjdeme.

jak vyčistit podlahučím vyčistit podlahuco dělat s podlahami

A po naší zkušenosti…

A po naší zkušenosti je musíme všem vřele doporučit. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, což jsme rádi přijali. Pak jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který je určitě velkou výhodou. A taky se potom podlaha snadno udržuje, což je snad největší výhra. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. čištění dlažby

staré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahy

Dále bych chtěl také vyzdvihnout…čištění dlažby

Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. Takže pokud poptáváte čištění podlah, tak tady jsme skutečně na správné adrese. A nejen čištění podlah, protože jsme zjistili, že toho firma nabízí opravdu hodně. A věřím, že i jejich služby budou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. Jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Najdete tam všechno možné z úklidových služeb, zastanou toho opravdu hodně. A proto na ně tolik spoléháme a na nikoho jiného už se spoléhat nebudeme. Tady máme vše na jednom místě se zárukou kvality.

hloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlah

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *