Nie je to asi úplne bežná vec, ale v našom bytovom dome sme sa so všetkými obyvateľmi rozhodli nechať si na okná naniesť nano impregnáciu. Moja manželka to nadhodila na jednej zo schôdzí, ktoré sa pravidelne konajú. Narazila totiž na jednu konkrétnu upratovaciu firmu, ktorá túto ochranu okien ponúka. Nerada totiž umýva okná, čo je u nás celkom často potrebné. Dom sa totiž nachádza v nadmerne prašnom prostredí. Vedela tiež, že s týmto problémom nie je sama, navyše niektoré susedky z vyšších poschodí sa okná bojí umývať kvôli výškam. Bola mi odporúčená firma, umývanie presklenných plôch, na domovej schôdzi. Najprv susedia vyzerali nesmelo, ale do ďalšej schôdze už si to nechali prejsť hlavou a napodiv všetci súhlasili. Vo väčšine rodín mali asi v tomto hlavné slovo ženy. A prečo aj nie. Mne sa nápad tiež nezdal úplne zlý, len som bol zvedavý na kvalitu spomínanej upratovacej firmy.

 

Sám som sa ponúkol, že firmu oslovím, keď si už manželka dala tú prácu a našla ju. Najprv som sa informoval, či vôbec bude možné si ich služby pre celý bytový dom objednať. Nebol to žiadny problém. Umývanie okien sme nežiadali, takže nebolo nutné, aby pracovníci navštevovali každý byt zvlášť.

 

Nano impregnácia sa totiž nanáša iba z vonkajšej strany okien, kde sú práve najviac zaťažované. Pomôcky pre prácu vo výškach mali pracovníci zaistené, takže ani toto nebol problém.Výkon pracovníkov by som hodnotil ako veľmi kvalitný a starostlivý. Nikto zo susedov si na pracovníkov nesťažoval. A nano impregnácia naozaj funguje. S firmou sme veľmi spokojní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *