V našem poradenském centru si zakládáme na tom, aby se u nás klienti i pracovníci cítili co nejlépe. S tím souvisí i čistota prostředí. Zaměstnáváme paní na úklid, nicméně přibližně třikrát ročně se obracíme na úklidovou firmu, která nám pomáhá udržovat koberce, podlahy a rozsáhlé prosklené části budovy ve výborném stavu především pak Umývání výloh. Někdy je to fuška, jelikož dennodenní nápor lidí vždy způsobí své a opotřebování povrchů je zcela přirozený jev.

Prosklený vstup do budovy je jednou z prvních věcí, kterou člověk uvidí, když vstupuje. Pokud by nebyla skla čistá, jistě bychom se dnes nemohli chlubit takovým zájmem klientů. Jelikož příjemné a čisté prostředí je základem úspěchu. Každý den pracovnice leští tyto prosklené části. Jelikož zde ulpívá mnoho nečistot z ulice. A navíc klienti mají běžně ve zvyku na skla sahat. Využíváme pravidelně na komplexní úklid budovy, včetně proskleného vchodu.

Tento…

Tento vchod je specifický například tím, že se jedná o prosklenou plochu o výšce asi tři metry. Díky tomu máme v kancelářích vždy dostatek světla po většinu dne a ušetříme tak mnoho energie spotřebované na umělé osvětlení. Proto je i logické, že mytí těchto skel necháváme obstarávat odborníky ve svém oboru, jelikož nám jde zejména o zvýšení bezpečnosti našich pracovníků. Firma má pro tyto účely proškolené pracovníky. Kteří jsou ve výškách jako doma.

Zajímavý je například i jejich způsob mytí a leštění těchto ploch. Na mytí využívají speciální rozmýváky a nečistoty následně setřou pomocí stěrek s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění.

Pro…

Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup – okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá.

Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla – hrozilo by reálné nebezpečí, že i staré leštidlo za čas vlivem povětrnostních podmínek vystoupí a jsou viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění. Této úklidové firmy se držíme již několik let. A rozhodně nehodláme jen tak měnit. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *