Úžasne čisté okná bez šmúh

 

Umývanie okien je podľa mňa tá najhoršia práca, ktorú mohli vymyslieť. Vždycky to odkladám čo to ide, nakoniec zatnem zuby a dám sa do toho. Asi ani nemám dobrú techniku. Nejde to síce našťastie až tak vidieť, ale zdá sa mi, že mám vždycky najhoršie okná z celého domu. Šmuhy už neberiem ako niečo negatívne, jednoducho to k mojim oknám patrí.

Môj manžel dobre pozná moju nechuť k umývaniu okien. Sám na tom nie je o mnoho lepšie. A preto ma naposledy prekvapil tým, že mi na pomoc objednal upratovaciu firmu. Chcela som vidieť, ako vlastne také správne umývanie okien prebieha, takže som dúfala, že by sa dalo s nimi dohodnúť, aby prišli popoludní, keď už som doma.

Manžel vybral firmu, umývanie okien. S umývaním okien v popoludňajších hodinách bez problémov súhlasili, hovorili, že môžu prísť v akejkoľvek dennej hodine. To sa mi veľmi páčilo, myslím, že je fajn, že takto vychádzajú v ústrety dennému programu svojim zákazníkom.

Pracovníci naozaj dorazili vo vopred dohodnutom termíne, nezdržovali sa zbytočnými rečami a pustili sa do práce. Pri práci odpovedali na moje otázky, pár som ich mala, pretože ma ich spôsob práce prekvapil. To, že okná umyli vodou a saponátom a potom ho stierali stierkou, ma samozrejme neprekvapilo. Ale nutnosť leštiť okná za sucha ma zaujala. Dozvedela som sa, že leštenie leštidlom na mokro často necháva šmuhy.

K lešteniu používali niečo ako detskú plienku z bavlny. To sa mi zdá podivné a hlavne pracné, ale keď som videla výsledok takého leštenia, musela som uznať, že to má niečo do seba. Okná vyzerali perfektne. Bolo to prvýkrát, čo som bola na naše okná hrdá a nemusela som sa ne hanbiť.

Pracovníci A SERVISU odviedli naozaj skvelú prácu. Chválim ich, kadiaľ chodím. A teším sa, až si ich na umývanie okien zase objednáme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *