S přítelem jsme už delší domu chtěli opravit náš dům a konečně jsme na to měli dost financí, tak jsme se do toho pustili. Šlo nám hlavně o novou kuchyň, koupelnu a nový nábytek tak nějak všude. A všechno to šlo tak nějak podle našich představ, ale musím říct, že řemeslníci po sobě nechali vážně docela velký nepořádek. A bylo to vidět hlavně na podlaze. Což nás docela dost štvalo, protože byla nová. A nevěděli jsme, jak ji opatrně, ale účinně od toho všeho vyčistit. Nakonec jsme si řekli, že bude asi nejlepší, když na to zavoláme nějakou úklidovou firmu. Ale chtěli jsme mít jistotu, že to dopadne dobře. Takže jsem byla odkázaná na internet, kde jsem prolézala všechno možné, abych si ověřila reference všemožných firem na čištění dlažby.

co dělat s podlahamizašlá podlaha a co s níkartáčování podlahy

Zanedlouho jsem narazila na…čištění dlažby

Zanedlouho jsem narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře. Z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu. Takže jsme se s přítelem shodli, že to bude snad dobré a zavolali jsme jim. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená. Podlaha byla jako nová. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená. Vše proběhlo tak, jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní. Což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva. I když nabízí dobré služby. čištění dlažby

aby podlaha vydržela dlouho jako novápodlaha a zvláštnosti její údržbyschopná firma na čištění podlah

Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout…

Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže nemám s tím žádný problém. Navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně. A my s udržováním podlahy máme už mnohem méně práce, což je na tom asi to nejlepší – stále vypadá dobře a stačí ji jen přetřít mopem. Oba jsme oba docela vytížení a na domácnost už nám nezbývá tolik času. Takže pokud hledáte někoho, kdo by vám opravdu dobře vyčistit podlahu, tak doporučuji tuto firmu.

A ani nejsou moc drazí, když uvážíte, jakou kvalitní práci nabízejí. My jsme spokojení ve všech ohledech. Jejich služby navíc realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže pokud hledáte někoho dobrého na čištění podlah nebo i ohledně dalších úklidových služeb, rozhodně doporučuji tuto firmu. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky.

neagresivní chemie na podlahyhloubkové vyčištění podlahyzvláštnosti čištění dlažby

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *