Naše agentura šije svatby na míru. Nejdeme cestou průměru, snažíme se každou svatbu individuálně realizovat podle přání a požadavků snoubenců. Jsme schopni svatbu zorganizovat komplexně nebo pouze spolupracovat na její dílčí části. Ať se třeba jedná pouze o konzultaci, o vytvoření konceptu, podle kterého se svatba bude realizovat, o přichystání svatebního obřadu nebo například možnost si najmout svatebního fotografa. Naše společnost nyní sídlí v Praze. Náš zakládající tým je však původu moravského.

Podle toho, jak se naše společnost rozrůstala jsme také měnili velikost kanceláře. Nyní si pronajímáme celé patro v několika podlažní budově velmi moderního designu. Dříve jsme některé záležitosti okolo našich kanceláří řešili pouze okrajově, v současnosti se však potýkáme s problémem, jak vyčistit okna z vnější strany.

Sice…

Sice máme úklidový personál, pro něj je však velmi problematické okna důkladně vyčistit. Je to až příliš nebezpečné. Po čase byly tahy po leštění a nedokonalosti značně vidět, a tak jsme museli přistoupit k náhradnímu řešení. Usoudili jsme, že nejlepší bude obrátit se na úklidovou firmu. Proto jsme si sedli k počítači a hledali takovou firmu, která by v co nejkratším termínu naše okna umyla. A tak jsme se podle recenzí rozhodli obrátit na firmu.

Měla opravdu nejlepší ohlasy, takže jsme tam měli alespoň nějakou záruku, že to nebude zbytečná investice. A po této zkušenosti musím potvrdit, že to skutečně zbytečná investice nebyla a všem tuto firmu moc doporučuji. Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. Naše budova je navíc tak navržená, že je k našim oknům opravdu hodně omezený přístup. Ale i tak si s tím pracovníci bez problému poradili. Jejich zaměstnanci jsou totiž proškoleni, aby pro ně nebyl problém umýt okna i ve špatně dostupných místech a ve výškách.

Čas mytí navíc dokázali přizpůsobit našim požadavkům, aby svou prací nijak nenarušovali chod naší společnosti. Zkrátka jsme s nimi spokojení opravdu ve všech ohledech. Jediné, na co bychom měli asi upozornit, je cena jejich služeb. Nejedná se o úplně nejlevnější firmu, ale zase si myslím, že ta cena není tolik vysoká, aby si ji nemohl dovolit každý, kdo ji opravdu potřebuje. A navíc kvalitní Čištění výloh vždycky něco stojí.

Používají…

Používají opravdu ty nejlepší čisticí prostředky, které jsou dostupné, které samy o sobě nejsou nejlevnější. Navíc při takové práci jsou potřeba zkušenosti a fyzická síla.Pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, tak firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. je jasná volba, protože my se s nikým lepším, kdo nabízí mytí oken, dosud nesetkali. A už ani nesetkáme, protože se na nikoho jiného s mytím oken rozhodně obracet nebudeme.

A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže ať už poptáváte cokoli a ať jste odkudkoli, doporučuji se obrátit na tuto firmu. Je to skutečně to nejlepší, co můžete udělat. My se rozhodně na ně budeme obracet i do budoucna. A dost pravděpodobně i s jinými službami. Pro více podrobností se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *