Starosti s domácností můžete hodit za hlavu.

4 Views No Comment

Miluji bonsaje. Kvůli mé lásce jsme se s manželem museli přestěhovat do rodinného domu, protože byt přestával být nafukovací. V našem novém hnízdečku jsem si prosadila vybudování zimní zahrady, kde si své pěstitelské kousky opečovávám a množím. Nejdříve byl manžel ze mě na prášky, ale poté, co jsem se rozhodla s rostlinami obchodovat a prodávat je i do zahraničí, změnil svůj názor a začal mě podporovat. Nakonec mi ještě mou zimní zahradu rozšířil. Je to již spíše takový skleník, který přímo navazuje na náš dům.

A vzhledem k tomu, že jsem přestávala stačit tyto rozsáhlé prosklené plochy leštit, aby vypadaly pěkně a návštěva se nelekla, rozhodli jsme se pro pomoc zvenčí. Nakonec jsme usoudili, že bude lepší, když se obrátíme s požadavkem na specializovanou firmu, jež se zabývá mytím oken a výloh. Vybírání nebylo snadné, ale nakonec jsme měli šťastnou ruku. Vyvolenou byla firma, která jezdí za klienty po celé České republice a vlastně i do zahraničí.

Domluvit…

Domluvit se s nimi na termínu a podrobnostech zakázky nebyl žádný problém a komunikace probíhala velmi rychle. Následně nás navštívila trojice skutečně schopných chlapíků, kteří vědí, jak svou práci mají nejlépe odvést a mají svoje ověřené postupy. Nejdříve prosklené plochy pečlivě umyli čistým rozmývákem a následně vše důkladně setřeli pomocí stěrky s kvalitní gumou.

Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedli leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. I když je to určitě fyzicky náročnější postup, okna vyleští pouze na sucho. A tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění.

Při vlastním…

Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla. Hrozilo by reálné nebezpečí, že i staré leštidlo za čas vlivem povětrnostních podmínek vystoupí a jsou viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění. Korporace Mytí oken po stavbě, tímto způsobem zajišťuje mytí v jakoukoliv denní dobu po celý rok. Poprvé, když nás navštívili, jsem byla nadšená. Nechala jsem si na skla aplikovat nanoimpregnaci, která zajišťuje déletrvající efekt čistých skel.

Nyní nás pracovníci navštěvují v pravidelných půlročních intervalech, což úplně stačí a výsledek je vždy perfektní. Vřele s manželem doporučujeme. Navíc své služby nabízejí kromě domácností i pro podnikatele, obchodní řetězce a podobně. Je to firma, která umí dělat ve velkém, ale zároveň se nevyhýbá menším zakázkám. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant 30.9.2019
    Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant, vendredi 4 octobre 2019. La Charrue n’est plus, vive Chez Moss. Une soirée d’inauguration qui démarre fort. Très fort. Une soirée sous le signe de l’HipHop-Cuba et de l’Afrorap togolais. Deux styles musicaux à découvrir d’urgence. Flaco Nuñez , de son vrai nom Livan Nuñez […]
  • Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant 29.9.2019
    Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant sur le site de Choisel ce dimanche . La météo avait décidé de rajouter à la difficulté de la piste de cross et de cso pour les derniers tests dominicaux. Mais Nicolas Touzaint a su déjouer avec talent les pièges du cross dans le CCI3* et l’emporte avec Vendée Globe’Jac […]
  • Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant 27.9.2019
    Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant ce vendredi 27 septembre. Pour cette édition 2019, le programme s’est étoffé avec une épreuve internationale de plus. Cela permet de réunir prêt de 170 partants. Gage d’une nouvelle belle réussite pour Châteaubriant. Toute la semaine précédente, les équipes ont travaillé d’arrache‐pied afin d’ameublir le sol […]