Miluji bonsaje. Kvůli mé lásce jsme se s manželem museli přestěhovat do rodinného domu, protože byt přestával být nafukovací. V našem novém hnízdečku jsem si prosadila vybudování zimní zahrady, kde si své pěstitelské kousky opečovávám a množím. Nejdříve byl manžel ze mě na prášky, ale poté, co jsem se rozhodla s rostlinami obchodovat a prodávat je i do zahraničí, změnil svůj názor a začal mě podporovat. Nakonec mi ještě mou zimní zahradu rozšířil. Je to již spíše takový skleník, který přímo navazuje na náš dům.

A vzhledem k tomu, že jsem přestávala stačit tyto rozsáhlé prosklené plochy leštit, aby vypadaly pěkně a návštěva se nelekla, rozhodli jsme se pro pomoc zvenčí. Nakonec jsme usoudili, že bude lepší, když se obrátíme s požadavkem na specializovanou firmu, jež se zabývá mytím oken a výloh. Vybírání nebylo snadné, ale nakonec jsme měli šťastnou ruku. Vyvolenou byla firma, která jezdí za klienty po celé České republice a vlastně i do zahraničí.

Domluvit…

Domluvit se s nimi na termínu a podrobnostech zakázky nebyl žádný problém a komunikace probíhala velmi rychle. Následně nás navštívila trojice skutečně schopných chlapíků, kteří vědí, jak svou práci mají nejlépe odvést a mají svoje ověřené postupy. Nejdříve prosklené plochy pečlivě umyli čistým rozmývákem a následně vše důkladně setřeli pomocí stěrky s kvalitní gumou.

Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedli leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. I když je to určitě fyzicky náročnější postup, okna vyleští pouze na sucho. A tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění.

Při vlastním…

Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla. Hrozilo by reálné nebezpečí, že i staré leštidlo za čas vlivem povětrnostních podmínek vystoupí a jsou viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění. Korporace Mytí oken po stavbě, tímto způsobem zajišťuje mytí v jakoukoliv denní dobu po celý rok. Poprvé, když nás navštívili, jsem byla nadšená. Nechala jsem si na skla aplikovat nanoimpregnaci, která zajišťuje déletrvající efekt čistých skel.

Nyní nás pracovníci navštěvují v pravidelných půlročních intervalech, což úplně stačí a výsledek je vždy perfektní. Vřele s manželem doporučujeme. Navíc své služby nabízejí kromě domácností i pro podnikatele, obchodní řetězce a podobně. Je to firma, která umí dělat ve velkém, ale zároveň se nevyhýbá menším zakázkám. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *