Starosti s domácností můžete hodit za hlavu.

5 Views No Comment

Miluji bonsaje. Kvůli mé lásce jsme se s manželem museli přestěhovat do rodinného domu, protože byt přestával být nafukovací. V našem novém hnízdečku jsem si prosadila vybudování zimní zahrady, kde si své pěstitelské kousky opečovávám a množím. Nejdříve byl manžel ze mě na prášky, ale poté, co jsem se rozhodla s rostlinami obchodovat a prodávat je i do zahraničí, změnil svůj názor a začal mě podporovat. Nakonec mi ještě mou zimní zahradu rozšířil. Je to již spíše takový skleník, který přímo navazuje na náš dům.

A vzhledem k tomu, že jsem přestávala stačit tyto rozsáhlé prosklené plochy leštit, aby vypadaly pěkně a návštěva se nelekla, rozhodli jsme se pro pomoc zvenčí. Nakonec jsme usoudili, že bude lepší, když se obrátíme s požadavkem na specializovanou firmu, jež se zabývá mytím oken a výloh. Vybírání nebylo snadné, ale nakonec jsme měli šťastnou ruku. Vyvolenou byla firma, která jezdí za klienty po celé České republice a vlastně i do zahraničí.

Domluvit…

Domluvit se s nimi na termínu a podrobnostech zakázky nebyl žádný problém a komunikace probíhala velmi rychle. Následně nás navštívila trojice skutečně schopných chlapíků, kteří vědí, jak svou práci mají nejlépe odvést a mají svoje ověřené postupy. Nejdříve prosklené plochy pečlivě umyli čistým rozmývákem a následně vše důkladně setřeli pomocí stěrky s kvalitní gumou.

Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedli leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. I když je to určitě fyzicky náročnější postup, okna vyleští pouze na sucho. A tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění.

Při vlastním…

Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla. Hrozilo by reálné nebezpečí, že i staré leštidlo za čas vlivem povětrnostních podmínek vystoupí a jsou viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění. Korporace Mytí oken po stavbě, tímto způsobem zajišťuje mytí v jakoukoliv denní dobu po celý rok. Poprvé, když nás navštívili, jsem byla nadšená. Nechala jsem si na skla aplikovat nanoimpregnaci, která zajišťuje déletrvající efekt čistých skel.

Nyní nás pracovníci navštěvují v pravidelných půlročních intervalech, což úplně stačí a výsledek je vždy perfektní. Vřele s manželem doporučujeme. Navíc své služby nabízejí kromě domácností i pro podnikatele, obchodní řetězce a podobně. Je to firma, která umí dělat ve velkém, ale zároveň se nevyhýbá menším zakázkám. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Les résultats de la pisserie involontaire de glyphosate 25.2.2020
    Le comité AERE attendait les résultats de la pisserie involontaire de glyphosate effectuée le 11 Janvier par des habitants du pays de Châteaubriant. Dans un communiqué le comité explique : « Nous avons été une quarantaine de pisseureuses à envoyer notre urine en analyse le 11 janvier à Châteaubriant. Alors les 40 castelpisseureuses vous invitent le […]
  • Émeraude Cinémas du 26 février au 3 mars 24.2.2020
    Voici la nouvelle programmation Émeraude Cinémas du 26 février au 3 mars. Dimanche 1er mars, profitez de 2 films en avant-première. La dernière animation En Avant de Disney-Pixar à 11h et 15h. Et à 17h30 de l’avant-première de De Gaulle, magnifiquement interprété par Lambert Wilson ! Mai 1940. La guerre s’intensifie, l’armée française s’effondre, les […]
  • Bureau d’études recherche secrétaire technique 24.2.2020
    Bureau d’études recherche secrétaire technique. Notre bureau d’études, situé à Nantes, vous propose un poste de secrétaire technique pour seconder au quotidien l’équipe. Et ainsi de participer activement au développement de la société. Nous vous proposons un environnement de travail agréable (près du Jardin des Plantes de Nantes), avec une équipe passionnée. Familier du code […]