Často recenze nepíšu, ale o téhle firmě bych ráda napsala, protože nám opravdu moc pomohla. Jde o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., kterou jsem objevila přes internet, když jsme právě nějakou poptávali. Podlaha v našem fitku už na tom byla docela žalostně a bylo potřeba s tím něco pořádně udělat. A tato firma se nám zamlouvala ze všech nejvíc. Provádí strojové čištění a voskování podlah a čistění kotoučovým strojem a průmyslové odmaštění podlah, který zaručuje její hloubkové čištění. A protože firma na mě udělala opravdu vynikající dojem, tak jsem se rozhodla obrátit právě na ně.

cena čištění podlahčím vyčistit podlahučištění průmyslových podlah

Dobrý dojem na mě udělala…

Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance. Přišli v daném termínu a k věcem, které se v sále vyskytovaly, byli velmi opatrní. Podlahu vydrhli a vykartáčovali. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. průmyslové odmaštění podlah

čištění podlah v domácnostipřípravky na čištění podlah co dělat s podlahami

Poté, co podlahu vyčistili…průmyslové odmaštění podlah

Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mně hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý nebo matný vosk. Navíc mě ujistili, že podlaha nebude kluzká, což je pro pohyb na parketu velice důležité. Navíc se mi díky němu podlaha i mnohem lépe udržuje, což je taky skvělá výhra.

Tímto bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit, protože jsem s nimi měl výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech. Proto tuto firmu musím všem vřele doporučit. A pokud taky hledáte nějakou úklidovou firmu, tak vám vřele doporučuji tuto. Určitě s ní budete spokojeni tak, jako jsem byla i já. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti.

staré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *