Najprv som sa do čistenia koberca pustila sama. Tak ako asi každá žena vo svojej domácnosti. Klasicky vlažnou vodou a saponátom, na to určeným, som poctivo kefovala. A výsledok, na koberci zostali fľaky a bol mokrý, už ani neviem ako dlho som ho sušila.Jednoducho výsledok mojej práce nebol uspokojivý.

Druhýkrát som si objednala firmu a dúfala v lepší výsledok. Bohužiaľ som sa sklamala. Cena bola šialená a odvedená práca ešte horšie. Vraj za to môže tá moja skoršia údržba.

Vypočula som si rozhovor dvoch žien ktoré istú firmu ktorá robí okrem tepovania kobercov aj dlažby čistenie, vychválili.

Našla som si ich stránky, spoločnosť svoje služby ponúka v Českej republike, na Slovensku, Rakúsku ale aj v Nemecku. Ich ponuky boli lákavé, tak som začala konať.Slečna na telefóne, mimochodom veľmi milá a ochotná, mi vysvetlila všetko potrebné, dohodnutý termín mi vyhovoval a už som len čakala, ako si oni poradia.Silné stroje a značková čistiaca kozmetika, to bolo vybavenie pracovníkov, ktorí sa pustili do koberca.

Kotúčové stroje s rotačnými kefami pomaly aplikovali účinnú značkovú kozmetiku hlboko do štruktúry koberca a táto vraj bezpečne zlikviduje všetku nečistotu, alergény, baktérie a prípadné roztoče. Koberec bol na moje prekvapenie aj príjemne prevoňaný.A začala ďalšia časť údržby koberca. Vysokotlakový vysávač, prakticky do sucha, odsal všetky zmienené nečistoty. A čo viac, svojou silou krásne prevzdušnil štruktúru koberca a oživil zašlú farbu.

Perfektná práca a dokonalý výsledok.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *