Koberec bol ako nový

5 Views No Comment

 

 

 

Najprv som sa do čistenia koberca pustila sama. Tak ako asi každá žena vo svojej domácnosti. Klasicky vlažnou vodou a saponátom, na to určeným, som poctivo kefovala. A výsledok, na koberci zostali fľaky a bol mokrý, už ani neviem ako dlho som ho sušila.Jednoducho výsledok mojej práce nebol uspokojivý.

Druhýkrát som si objednala firmu a dúfala v lepší výsledok. Bohužiaľ som sa sklamala. Cena bola šialená a odvedená práca ešte horšie. Vraj za to môže tá moja skoršia údržba.

Vypočula som si rozhovor dvoch žien ktoré istú firmu ktorá robí okrem tepovania kobercov aj dlažby čistenie, vychválili.

Našla som si ich stránky, spoločnosť svoje služby ponúka v Českej republike, na Slovensku, Rakúsku ale aj v Nemecku. Ich ponuky boli lákavé, tak som začala konať.Slečna na telefóne, mimochodom veľmi milá a ochotná, mi vysvetlila všetko potrebné, dohodnutý termín mi vyhovoval a už som len čakala, ako si oni poradia.Silné stroje a značková čistiaca kozmetika, to bolo vybavenie pracovníkov, ktorí sa pustili do koberca.

Kotúčové stroje s rotačnými kefami pomaly aplikovali účinnú značkovú kozmetiku hlboko do štruktúry koberca a táto vraj bezpečne zlikviduje všetku nečistotu, alergény, baktérie a prípadné roztoče. Koberec bol na moje prekvapenie aj príjemne prevoňaný.A začala ďalšia časť údržby koberca. Vysokotlakový vysávač, prakticky do sucha, odsal všetky zmienené nečistoty. A čo viac, svojou silou krásne prevzdušnil štruktúru koberca a oživil zašlú farbu.

Perfektná práca a dokonalý výsledok.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Appel à la grève : jeudi 5 décembre à Châteaubriant 4.12.2019
    Appel à la grève : jeudi 5 décembre à Châteaubriant  à l’appel de l’intersyndicale. Le rassemblement est fixé à 11 h, devant la mairie de Châteaubriant. Les syndicats CGT / FO / FSU / Solidaires de Loire-Atlantique appellent tous les salarié-es à faire grève le jeudi 5 décembre et les chômeurs, retraité-es et jeunes à […]
  • Déblocage du dépôt pétrolier de Vern-sur-Seiche 3.12.2019
    Ce matin a eu lieu le déblocage du dépôt pétrolier de Vern-sur-Seiche. Dans le cadre de revendications contre la suppression d’exonérations sur le gazole non routier, des manifestants bloquaient depuis le 29 novembre, 1h30, les accès du dépôt pétrolier de Vern-sur-Seiche (Ille-et-Vilaine). Une quarantaine d’engins de chantier et de véhicules de tout type empêchait ainsi […]
  • Festival Culture Bar-Bars à Châteaubriant : c’est reparti 28.11.2019
    Pendant 5 ans la Charrue a participé au festival Culture Bar-Bars à Châteaubriant. Un Festival qui fête aujourd’hui ses 20 ans. Commencé à Nantes dans une petite dizaine de cafés, le festival prend aujourd’hui une dimension nationale avec plus de 200 lieux et 650 évènements dans près de 60 villes. Avec près de 90 % de […]