Koberec bol ako nový

5 Views No Comment

 

 

 

Najprv som sa do čistenia koberca pustila sama. Tak ako asi každá žena vo svojej domácnosti. Klasicky vlažnou vodou a saponátom, na to určeným, som poctivo kefovala. A výsledok, na koberci zostali fľaky a bol mokrý, už ani neviem ako dlho som ho sušila.Jednoducho výsledok mojej práce nebol uspokojivý.

Druhýkrát som si objednala firmu a dúfala v lepší výsledok. Bohužiaľ som sa sklamala. Cena bola šialená a odvedená práca ešte horšie. Vraj za to môže tá moja skoršia údržba.

Vypočula som si rozhovor dvoch žien ktoré istú firmu ktorá robí okrem tepovania kobercov aj dlažby čistenie, vychválili.

Našla som si ich stránky, spoločnosť svoje služby ponúka v Českej republike, na Slovensku, Rakúsku ale aj v Nemecku. Ich ponuky boli lákavé, tak som začala konať.Slečna na telefóne, mimochodom veľmi milá a ochotná, mi vysvetlila všetko potrebné, dohodnutý termín mi vyhovoval a už som len čakala, ako si oni poradia.Silné stroje a značková čistiaca kozmetika, to bolo vybavenie pracovníkov, ktorí sa pustili do koberca.

Kotúčové stroje s rotačnými kefami pomaly aplikovali účinnú značkovú kozmetiku hlboko do štruktúry koberca a táto vraj bezpečne zlikviduje všetku nečistotu, alergény, baktérie a prípadné roztoče. Koberec bol na moje prekvapenie aj príjemne prevoňaný.A začala ďalšia časť údržby koberca. Vysokotlakový vysávač, prakticky do sucha, odsal všetky zmienené nečistoty. A čo viac, svojou silou krásne prevzdušnil štruktúru koberca a oživil zašlú farbu.

Perfektná práca a dokonalý výsledok.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant 30.9.2019
    Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant, vendredi 4 octobre 2019. La Charrue n’est plus, vive Chez Moss. Une soirée d’inauguration qui démarre fort. Très fort. Une soirée sous le signe de l’HipHop-Cuba et de l’Afrorap togolais. Deux styles musicaux à découvrir d’urgence. Flaco Nuñez , de son vrai nom Livan Nuñez […]
  • Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant 29.9.2019
    Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant sur le site de Choisel ce dimanche . La météo avait décidé de rajouter à la difficulté de la piste de cross et de cso pour les derniers tests dominicaux. Mais Nicolas Touzaint a su déjouer avec talent les pièges du cross dans le CCI3* et l’emporte avec Vendée Globe’Jac […]
  • Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant 27.9.2019
    Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant ce vendredi 27 septembre. Pour cette édition 2019, le programme s’est étoffé avec une épreuve internationale de plus. Cela permet de réunir prêt de 170 partants. Gage d’une nouvelle belle réussite pour Châteaubriant. Toute la semaine précédente, les équipes ont travaillé d’arrache‐pied afin d’ameublir le sol […]