Zásuvné moduly pre frekvenčné meniče Kinedrive

Frekvenčné meniče Kinedrive sú pre mnohých majiteľov priemyselných prevádzok spoľahlivým pomocníkom, ktorý im umožňuje dosahovať vyššiu efektivitu a spoľahlivosť. Vo VYBO Electric sme presvedčení, že frekvenčné meniče Kinedrive vylepšia aj vašu prevádzku, prispôsobiť ich navyše môžete aj pomocou dodatočných zásuvných modulov.

V rámci našej činnosti sa už dlhé roky stretávame s rôznymi požiadavkami. Pre mnohé priemyselné prevádzky bolo potrebné vypracovať špecifické riešenia, od pripájania frekvenčných meničov k elektromotorom a až po zostavovanie špeciálnych aplikácií naprieč rôznymi priemyselnými segmentmi. Vieme tiež, že potreby vašej výroby sa môžu v priebehu času aj viackrát zmeniť a preto je veľmi dôležitá možnosť dodatočného prispôsobenia.

Medzi hlavné výhody frekvenčných meničov Kinedrive patrí modularita, vysoká spoľahlivosť a prakticky neobmedzené možnosti použitia. Tieto zariadenia je naozaj ľahko možné prispôsobiť vašim konkrétnym potrebám. V našej ponuke nájdete frekvenčné meniče Standard a Vector, pričom oba tieto typy sa vyznačujú jednoduchým a intuitívnym ovládaním. Aj zložité procesy môžete ľahko plánovať a dosiahnuť tak vyššiu efektivitu výroby.  Dobre vybraný frekvenčný menič vám môže ušetriť až do 70% nákladov na energie.

Veľmi praktickou pomôckou, ktorá vám výrazne môže uľahčiť celý manažment systému, sú zásuvné moduly pripojiteľné k RJ-45 (Ethernet) zásuvke. Vďaka zásuvným modulom Kineport 2 a Kinepad 3 môžete jednoducho a pohodlne na diaľku ovládať frekvenčné meniče vo vašej prevádzke. Tieto zásuvné moduly sú kompatibilné s frekvenčnými meničmi V350, E550, V560, L1000 a V400 H-VAC.

Okrem toho, pri meničoch Kinedrive môžete siahnuť po ďalšom príslušenstve, resp. moduloch, ako sú napríklad vstupné/výstupné tlmivky, filtre, ochranné prvky či brzdný odpor. Možnosti prispôsobenia frekvenčného meniča vašej prevádzke sú prakticky neobmedzené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *