Slovo prokrastinace je v poslední době často v médiích omílaným tématem. Nejsem si jistá, jestli to není jen označení pro lenochy. Každopádně zní vždy lépe, když o sobě řeknete, že prokrastinujete, než že jste líní něco dělat. Takže jsem se v rámci prokrastinace rozhodla napsat o své lenosti. Jsem líná dělat domácí práce. Vždy jsem byla a vždy asi budu. Moje máma to nikdy nemohla pochopit.

Pořád mě hnala do úklidu, a nakonec z toho byla jen hádka. Teď už jsem se ale osamostatnila, bydlím sama a vydělávám. Máma jezdí občas na návštěvy a prvním námětem jejího monologu je, jak je možné, že takto může někdo žít. Naposledy se se mnou loučila slovy: „Alespoň okna by sis mohla umýt.“

Rozhodla…

Rozhodla jsem se, že jí jednou vyhovím. Tedy ne úplně. Domluvila jsem se s firmou, že to její zaměstnanci udělají za mě. Nechtěla jsem mámě přiznat, že jsem se do úklidu nepustila sama. Takže jsem neměla jinou možnost než být otravný zákazník, pozorovat pracovníků při úklidu a na všechno se vyptávat, abych mohla případně čelit křížovému výslechu mámy. Zaměstnanci A SERVIS LIPKA, s.r.o. byly překvapivě velmi ochotní se mnou při práci mluvit.

Zasvětili mě do tajů mytí oken. Pečlivě umyli všechny parapety i rámy v bytě, saponátem vyčistili skleněné plochy a za sucha okno vyleštili. Ptala jsem se jich, proč na leštění nepoužívají nějaký přípravek. Řekli mi, že s tím neměli velmi dobrou zkušenost, nechával šmouhy. Někdy dokonce po nějaké době vystoupily zbytky starého leštidla a na oknech zůstaly nepěkné mapy po leštění.

Nabitá…

Nabitá novými vědomostmi jsem připravena na maminku návštěvu, jen nevím, jestli mi uvěří, že jsem zvládla tak dokonale Mytí oken. Každopádně tuto firmu velmi doporučuji. Výsledek určitě stál za vložené finance. Mytí oken a jejich čištění a leštění je jednou z velmi žádaných a úspěšných technologií v podání této úklidové firmy.

Tuto činnost provádí společnost v bytech, domácnostech, rodinných domech, obchodech, velkých nákupních či společenských centrech, zdravotnických zařízeních či v kancelářích firem nebo v komerčních prostorech. Mytí oken realizuje u všech typů oken, výloh nebo prosklených ploch, a to i v těžko přístupných místech a ve výškách. Takže si je může objednat skutečně každý!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *