Praktické dary udělají největší radost.

4 Views No Comment

Naši blízcí přátelé si po svatbě splnili sen a odstěhovali se kousek za Brno. Koupili poměrně velký pozemek s údajně rodinným domem, který však postrádal sociální zařízení a napojení na kanalizaci. Ten dům byl v podstatě dobrý jen ke stržení, ačkoliv měl krásné okenice. Podobný názor měli také naši přátelé, proto se rozhodli ke stavbě nového domu. Nový dům měl mít moderní vzezření, zelenou střechu a prosklenou fasádu. Projekt domu byl zasazen v kopci. Velice zajímavý nápad, který však nakonec realizovali dlouhých šest let. Ale myslím, že za to čekání to stálo.

Když jsme s manželem přemýšleli, co bychom jim měli dát jako svatební dar, věděli jsme, že by to mělo být praktické. Jelikož jsou to velmi praktičtí lidé a nemají rádi zbytečnosti. Napadlo nás, že by mohli ocenit úklidové služby. Usoudili jsme, že nejvíce problémů a času jim zabere mytí těch velkých ploch oken. Hledali jsme na internetu tedy velice pozorně službu mytí oken a kdo ji vykonává, až jsme konečně narazili na společnost.

Dobře…

Dobře jsme si ji prověřili, na svých stránkách měli hezky, stručně a přehledně vysvětleno, jak přesně probíhá Čištění oken. A pak také i orientační ceník. Toto zejména velmi oceňujeme. U jiných společností je mnohdy těžké se ihned dostat k těmto informacím. To však neplatilo u této společnosti. Dozvěděli jsme se, že tato mezinárodně uznávaná firma při mytí oken nepoužívá vůbec žádné lešticí přípravky.

Skleněnou plochu nejdříve umyjí rozmývákem a následně nechají proschnout. Teprve poté začínají leštit. K leštění používají pouze čistou bavlněnou plenou. Říkají tomu leštění na sucho. Po jejich zásahu zůstanou okna krásně čistá po delší dobu, bez toho, aby byly vidět tahy a kruhy po leštidle. Ve výšce mytí a čištění oken provádí pomocí žebříků, vysokozdvižnou technikou nebo pomocí horolezeckého vybavení. Proto firma zaměstnává dokonce certifikované horolezce.

Mytí…

Mytí oken provádí společnost v bytech, domácnostech, rodinných domech, obchodech, velkých nákupních či společenských centrech, zdravotnických zařízeních či v kancelářích firem nebo v komerčních prostorech. Mytí oken realizuje u všech typů oken, výloh nebo prosklených ploch, a to i v těžko přístupných místech a ve výškách.

Profesionální tým odborných pracovníků vždy postupuje velmi ohleduplně k okolí a svým kvalitním přístupem vždy eliminuje jakoukoliv možnost poškození majetku klienta. Samozřejmostí je, že tato vlastní špičková technologie je zaměřena nejen na běžné mytí, čištění a leštění oken, výloh a prosklených prostor, ale i na hrubě a silně znečištěné skleněné plochy jako například po malířích, řemeslnících či po generálních stavebních rekonstrukcích.

Objednali jsme si tedy jejich služby. Pracovníci kupodivu neměli problém jet mimo Brno a o okna se postarali přesně tak, jak popisují, takže nekupujete zajíce v pytli. S jejich odvedenou prací i vystupováním jsme byli velice spokojeni. A zejména naši kamarádi, kteří si jejich službu od té chvíle rozhodli objednávat pravidelně. Bez výčitek tedy můžeme společnost doporučit. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Appel à la grève : jeudi 5 décembre à Châteaubriant 4.12.2019
    Appel à la grève : jeudi 5 décembre à Châteaubriant  à l’appel de l’intersyndicale. Le rassemblement est fixé à 11 h, devant la mairie de Châteaubriant. Les syndicats CGT / FO / FSU / Solidaires de Loire-Atlantique appellent tous les salarié-es à faire grève le jeudi 5 décembre et les chômeurs, retraité-es et jeunes à […]
  • Déblocage du dépôt pétrolier de Vern-sur-Seiche 3.12.2019
    Ce matin a eu lieu le déblocage du dépôt pétrolier de Vern-sur-Seiche. Dans le cadre de revendications contre la suppression d’exonérations sur le gazole non routier, des manifestants bloquaient depuis le 29 novembre, 1h30, les accès du dépôt pétrolier de Vern-sur-Seiche (Ille-et-Vilaine). Une quarantaine d’engins de chantier et de véhicules de tout type empêchait ainsi […]
  • Festival Culture Bar-Bars à Châteaubriant : c’est reparti 28.11.2019
    Pendant 5 ans la Charrue a participé au festival Culture Bar-Bars à Châteaubriant. Un Festival qui fête aujourd’hui ses 20 ans. Commencé à Nantes dans une petite dizaine de cafés, le festival prend aujourd’hui une dimension nationale avec plus de 200 lieux et 650 évènements dans près de 60 villes. Avec près de 90 % de […]