Naši blízcí přátelé si po svatbě splnili sen a odstěhovali se kousek za Brno. Koupili poměrně velký pozemek s údajně rodinným domem, který však postrádal sociální zařízení a napojení na kanalizaci. Ten dům byl v podstatě dobrý jen ke stržení, ačkoliv měl krásné okenice. Podobný názor měli také naši přátelé, proto se rozhodli ke stavbě nového domu. Nový dům měl mít moderní vzezření, zelenou střechu a prosklenou fasádu. Projekt domu byl zasazen v kopci. Velice zajímavý nápad, který však nakonec realizovali dlouhých šest let. Ale myslím, že za to čekání to stálo.

Když jsme s manželem přemýšleli, co bychom jim měli dát jako svatební dar, věděli jsme, že by to mělo být praktické. Jelikož jsou to velmi praktičtí lidé a nemají rádi zbytečnosti. Napadlo nás, že by mohli ocenit úklidové služby. Usoudili jsme, že nejvíce problémů a času jim zabere mytí těch velkých ploch oken. Hledali jsme na internetu tedy velice pozorně službu mytí oken a kdo ji vykonává, až jsme konečně narazili na společnost.

Dobře…

Dobře jsme si ji prověřili, na svých stránkách měli hezky, stručně a přehledně vysvětleno, jak přesně probíhá Čištění oken. A pak také i orientační ceník. Toto zejména velmi oceňujeme. U jiných společností je mnohdy těžké se ihned dostat k těmto informacím. To však neplatilo u této společnosti. Dozvěděli jsme se, že tato mezinárodně uznávaná firma při mytí oken nepoužívá vůbec žádné lešticí přípravky.

Skleněnou plochu nejdříve umyjí rozmývákem a následně nechají proschnout. Teprve poté začínají leštit. K leštění používají pouze čistou bavlněnou plenou. Říkají tomu leštění na sucho. Po jejich zásahu zůstanou okna krásně čistá po delší dobu, bez toho, aby byly vidět tahy a kruhy po leštidle. Ve výšce mytí a čištění oken provádí pomocí žebříků, vysokozdvižnou technikou nebo pomocí horolezeckého vybavení. Proto firma zaměstnává dokonce certifikované horolezce.

Mytí…

Mytí oken provádí společnost v bytech, domácnostech, rodinných domech, obchodech, velkých nákupních či společenských centrech, zdravotnických zařízeních či v kancelářích firem nebo v komerčních prostorech. Mytí oken realizuje u všech typů oken, výloh nebo prosklených ploch, a to i v těžko přístupných místech a ve výškách.

Profesionální tým odborných pracovníků vždy postupuje velmi ohleduplně k okolí a svým kvalitním přístupem vždy eliminuje jakoukoliv možnost poškození majetku klienta. Samozřejmostí je, že tato vlastní špičková technologie je zaměřena nejen na běžné mytí, čištění a leštění oken, výloh a prosklených prostor, ale i na hrubě a silně znečištěné skleněné plochy jako například po malířích, řemeslnících či po generálních stavebních rekonstrukcích.

Objednali jsme si tedy jejich služby. Pracovníci kupodivu neměli problém jet mimo Brno a o okna se postarali přesně tak, jak popisují, takže nekupujete zajíce v pytli. S jejich odvedenou prací i vystupováním jsme byli velice spokojeni. A zejména naši kamarádi, kteří si jejich službu od té chvíle rozhodli objednávat pravidelně. Bez výčitek tedy můžeme společnost doporučit. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *