Máme recept na čistou podlahu

4 Views No Comment

V naší domácnosti máme všude podlahy. A je pravda že ty už zrovna nezářily čistotou. A nejhůře na tom byla podlaha v kuchyni. Protože tam se přece jenom věcí vylije nejvíce, když vaříte, a tak podobně. A poslední kapkou bylo, že se nám povedlo vylít plný talíř koprové omáčky. A máme dřevěnou podlahu. Takže to v některých záhybech bylo pořád vidět. Asi by to šlo vyčistit, ale já jsem už na to upřímně neměla žádnou energii.

Shodli jsme se, že bude asi nejlepší, když si na to najmeme úklidovou firmu. Protože podlaha už stejně nebyla opravdu dlouho čištěná. Takže jsme začali hledat na internetu úklidovou firmu, která by se o to postarala.  A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou jednotku. Protože měla opravdu ty nejlepší recenze na Mytí silně znečištěných podlah. Samá kladná, lidi je opravdu vychvalovali. Tak jsme usoudili, že by to nemusela být zbytečná investice.

Pracovníci…

Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. A odvedli skutečně skvělou práci. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout.

Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Bylo…

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové. Kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. Příště se jim ozveme znovu. Protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného. Protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku.

Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdařilí a profesionální, a to je pro mě taky velice důležité. Protože špatně se pracuje s lidmi, kteří jsou velmi nepříjemní, i když odvádí dobrou práci. Tato firma nabízí celou řadu dalších úklidových služeb a realizují je na celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Appel à la grève : jeudi 5 décembre à Châteaubriant 4.12.2019
    Appel à la grève : jeudi 5 décembre à Châteaubriant  à l’appel de l’intersyndicale. Le rassemblement est fixé à 11 h, devant la mairie de Châteaubriant. Les syndicats CGT / FO / FSU / Solidaires de Loire-Atlantique appellent tous les salarié-es à faire grève le jeudi 5 décembre et les chômeurs, retraité-es et jeunes à […]
  • Déblocage du dépôt pétrolier de Vern-sur-Seiche 3.12.2019
    Ce matin a eu lieu le déblocage du dépôt pétrolier de Vern-sur-Seiche. Dans le cadre de revendications contre la suppression d’exonérations sur le gazole non routier, des manifestants bloquaient depuis le 29 novembre, 1h30, les accès du dépôt pétrolier de Vern-sur-Seiche (Ille-et-Vilaine). Une quarantaine d’engins de chantier et de véhicules de tout type empêchait ainsi […]
  • Festival Culture Bar-Bars à Châteaubriant : c’est reparti 28.11.2019
    Pendant 5 ans la Charrue a participé au festival Culture Bar-Bars à Châteaubriant. Un Festival qui fête aujourd’hui ses 20 ans. Commencé à Nantes dans une petite dizaine de cafés, le festival prend aujourd’hui une dimension nationale avec plus de 200 lieux et 650 évènements dans près de 60 villes. Avec près de 90 % de […]