Pracuji v centru meditace, kde se snažíme zaměřovat naše cvičení na to, aby lidé byli odolnější vůči stresu. Protože co si budeme nalhávat, dnes je po určitým stresem úplně každý. A naše podlahy už tam nevypadaly úplně nejlépe a bylo potřeba, aby vypadaly mnohem lépe. A tak jsme přemýšleli co s tím, a tak nějak jsme se shodli, že by nebylo od věci obrátit se na nějakou úklidovou firmu. Nikdy jsme to nevyzkoušeli. Tak jsme si řekli, že by si to ty podlahy i docela zasloužily.

A tak jsme o tom diskutovali a jeden z kolegů řekl, že má perfektní zkušenost s úklidovou firmou. Ale nejdříve jsme si pořádně ověřili jejich reference, abychom měli jistotu, že Mytí silně znečištěných podlah dobře dopadne, a že se nebude jednat o zbytečnou investici.  Ale byla na ně na internetu samá dobrá recenze, tak jsme se shodli, že je to určitě dobrý nápad.

Navíc…

Navíc to potvrdil i ten kolega a ten se nespokojí zrovna s málem. Tak jsme je kontaktovali a domluvili jsme s nimi na termínu a nemohli se dočkat, až bude po čištění. Protože jsme do té doby centrum uzavřeli. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celou budovu a z výsledku jsme byli všichni vážně hodně příjemně překvapení.

Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc, protože poté máme s podlahou nejen mnohem méně práce, ale také pak podlaha tolik neklouže.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. Rozhodně jsme se na ně neobrátili naposledy, protože jsme s nimi byli opravdu moc spokojení.

A nabízí i celou řadu dalších služeb, ke kterým patří i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A skvělé je, že služby nenabízí jen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Těch služeb nabízí opravdu hodně, takže si mezi nimi určitě vyberete. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *