Když jsem hledala tu správnou cestu mým životem, tak jsem došla k závěru, že to, čemu bych se kdy chtěla věnovat, jsou meditace. A ukazovat všem lidem, jaký pozitivní efekt meditace mohou mít na každého z nás. Tedy, abych si tento sen mohla uskutečnit, tak jsem musela najít prostory, kde bych mohla provozovat meditační setkání. Nakonec jsem takové místo našla, ale jeho podlaha byla příšerná. Pronajímatelé se dušovali, že to lehce vyčistím. A já jsem jim uvěřila a prostor rovnou pronajala. Nicméně když jsem se sama pustila do čištění, tak jsem přišla na to, že to není v mých silách, abych sama dokázala tuto podlahu vyčistit. Ale zároveň jsem se nechtěla tohoto prostoru vzdát. A říkala jsem si, že když majitelé říkali, že to půjde vyčistit, tak to musí být pravda. Tak jsem se rozhodla, že si nechám trošku pomoct a objednám na tento (pro mě) nelehký úkol úklidovou firmu. čištění dlažby

odstranění mastnotco dělat s podlahamistaré nečistoty na podlaze

Zaujala mě…

Zaujala mě úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., o které jsem se dozvěděla, že na našem trhu není žádným nováčkem. A kromě toho, že působí již několik let na našem českém trhu, tak také jejich služby jsou dostupné i v Německu, v Rakousku a na Slovensku. Mimo to mě zaujalo, že mají zkušenosti hned s několika oblastmi úklidu a že kromě čištění a voskování podlah, o které jsem měla zájem já, tak také nabízí čištění koberců, čištění fasád, odstraňování plísní a graffiti. A také nabízí nejen jednorázový, ale i pravidelný úklid domácností a také i kancelářských a i například skladových prostor. Skoro všechno, na co si dokážete jen vzpomenout. Moc se mi líbilo, že měli vesměs samé pozitivní recenze. Takže jsem firmu oslovila a dohodla se s nimi na termínu čištění. A musím říci, že recenze nebyly ani trochu přehnané. Pracovníci odvedli opravdu skvělé čištění dlažby. To, s čím já jsem se lopotila, ani nevím jak dlouho, tak oni dokázali pomocí kotoučového stroje s rotačním kartáčem odstranit do pár hodin.

stará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahy

Zjistila jsem, že…čištění dlažby

Zjistila jsem, že na čištění podlahy použili zásaditou chemii. Protože je velmi účinná, ale zároveň šetrná k podlaze. Také jsem viděla, že podlahu omyli čistou vodou (to prý, aby došlo opět k neutralizaci) a na závěr jsme byli domluvení, že podlahu navoskují. K voskování používají velmi kvalitní německý pololesklý vosk, který je pro vaši podlahu tím nejlepším řešením hned z několika důvodů. Kromě toho, že vaší podlaze dodá krásný lesk, tak samozřejmě má taky ochranné účinky. A ještě k tomu všemu má i mírné protiskluzové účinky. Musím říci, že výsledkem jsem byla nadšená. Když to viděli majitelé, tak byli tak nadšení, že se mě i ptali, kdo to čistil. Takže jsem jim rovnou firmu A SERVIS sama doporučila. jsou to skuteční profesionálové, kteří nabízí opravdu kvalitní služby. Já sama určitě využiji některou z jejich úklidových služeb i do budoucna u sebe doma. moc se mi například líbí myšlenka, že bych si od nich nechala umýt okna. No, uvidíme.

neagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržby

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *