V naší trafice jsme nedávno chtěli nechat vyčistit podlahy. Sice jsme je pravidelně vytírali, jenže věřte mi, to nestačí, když chcete, aby vaše podlahy pořád vypadaly dobře.  Ale nechtěli jsme to tak nechat. Přece jenom i vzhled interiéru je součástí nějaké dobré reklamy. Nakonec jsem se rozhodl, že na to nechám najmout úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu.

Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Takže jsem jim zavolal a domluvil se s nimi na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali, že se to opravdu vyplatí, také jsem nijak neváhal. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, kdy už máme zavřeno.

Jejich…

Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili Nanoimpregnaci podlah, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali. Protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený.

Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který ocenili úplně všichni, hlavně jedna kolegyně, která ráda nosí vysoké podpatky. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně.

Proto…

Proto se rozhodně v budoucnu na nikoho jiného obracet nebudeme, protože zde máme vše, co potřebujeme. A to se zárukou té největší kvality. Takže pokud poptáváte čištění podlah, a nebo jakoukoli jinou službu, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu. Je to rozhodně jedna z těch nejlepších věcí, které můžete udělat. Dále nabízí čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti.

A realizují je jak po celé České republice, tak i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pokud chcete vědět o jejich službách více, podívejte se na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat co se úklidových služeb týče. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *