Už dlouho jsme se s našimi kamarády neměli příležitost, abychom se sešli všichni dohromady a pořádně se viděli. Ale jednou se nám to povedlo, že jsme opravdu všichni byli ve městě, jak jsme je pozvali k nám domů. A bylo to opravu velké shledání, které se samozřejmě neobešlo bez alkoholu. A došli jsme ráno k závěru, že jsme to opravdu přehnali, protože byl všude slušný bordel a navíc se zjevně i hodně věcí vylilo.

Skvrn na podlaze bylo docela dost. A tak jsme si řekli, že si ji necháme vyčistit od nějaké úklidové firmy. A nakonec jsme si vybrali. Tato firma měla totiž nejlepší reference. Pracovníci, kteří k nám přijeli, byli velmi laskaví a hned se pustili do práce, ale hlavně mi vysvětlovali, co vše dělají. Dokonce neměli problém dojet v takovou hodinu, která nám nejvíce vyhovovala.

Vysvětlili…

Vysvětlili nám, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech se používá i kyselá chemie, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

Pro jiné Čištění podlah ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Pak vše stačilo pak vše setřít jen vodou a naše podlaha byla zase čistá, byla jsem z toho v úžasu. Dále mi doporučili, abychom si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy.

Na…

Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje.

A velmi výrazně prodlouží životnost podlah. A je pravda, že od té doby se nám podlahy udržují mnohem jednodušeji. Je neustále krásná a jsme rádi, že jsme jejich službu využili. Takže pokud taky potřebujete vyčistit podlahu, tak tady jste opravdu na té správné adrese. Je sice pravda, že firma je dražší, ale rozhodně se do jejich služeb vyplatí investovat. Výsledky jejich práce jsou dlouhodobé. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *