Ide síce svojím spôsobom tiež o klasiku, ale ktorú si dáte skôr v bare než u seba doma. Ale nie je, čo môže byť! Zavďačíte sa tým, ktorí nemajú radi ani pivo, ani víno. A verte tomu, týchto ľudí je viac, než si myslíte. Jeho výroba je navyše jednoduchá a veľmi rýchla a nemáte na ňom proste čo pokaziť. Na túto alkoholickú dobrotu budete potrebovať biely rum (4 až 5 cl), sóda, limetka, trstinový cukor, lístky mäty a ľad. Nakrájajte limetku na malé kúsky a vložte do vysokého pohára.

Pridajte trstinový cukor a lístkami mäty. Všetko postláčajte o dno pohára. Profesionáli používajú Muddler, vy si na to ale pokojne môžete vziať lyžicu alebo vidličku. Zhruba do polovice pohára pridajte ľadovú drť (získate ju nadrtením ľadu), nalejte do nej rum a doplňte sódou. Vyskúšať samozrejme môžete aj nealkoholickou verziu, kedy len dáte viac sódovky miesto alkoholu. A párty môže začať! Ale ako už to tak býva, všetko s mierou. Pretože keď to preženiete, neodnesie to len váš žalúdok, ale aj váš byt. Pokiaľ na koberci skončí veľa alkoholu, je to naozaj veľmi cítiť. Navyše vo väčšine prípadov to je aj veľmi vidieť.

Ale aj na toto existuje riešenie. Stačí sa obrátiť na upratovaciu firmu, ktorá si s tým bez problémov poradí. Ich hĺbkové strojové čistenie kobercov si totiž poradí s akoukoľvek špinou. A nielen že koberec zbaví všetkej špiny a zápachu, ale aj všetkých baktérií. Ich zamestnanci sú navyše veľmi milí, takže budete mať čo dočinenia len s ozajstnými profesionálmi, s ktorými je radosť spolupracovať. Okrem toho vykonávajú aj iné služby napríklad čistenie podláh a impregnácia podláh.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *