Věřím, že málokoho činí uklízení šťastným. Každý si dovede představit lepší využití volného času než se dřít s úklidem, který pak ve výsledku nejde ani poznat. Přiznám se, že jsem bordelář. Ale zároveň nemohu ani pracovat v prostředí, kde jsou všude pohozené nějaké věci, kde je špína a prach. Mám rád řád, ale sám jej neumím ve svém domě udržovat. Proto si již nějaký ten rok platím pravidelný týdenní úklid. Ten obnáší žehlení prádla, vysávání, utírání prachu a špíny z povrchů. To mi zajišťuje jedna milá paní ze sousedství, která si tímto způsobem přilepšuje k důchodu. Doposud tu však zbývala ještě jedna činnost, kterou jsem neměl pořešenou. A tím bylo mytí zimní zahrady. Původně jsem si myslel, že zmíněná paní mi bude pomáhat i s okny. Ale již při první návštěvě se omluvila, že na ni je to již příliš náročná činnost. A tak jsem věděl, že stejně ještě budu muset najít někoho na ta prokletá okna.

impregnace okenmytí okenních tabulímytí parapetů

Tak jsem hledal…

Tak jsem hledal na internetu. Vyběhl mi celý seznam firem, z čehož jsem neměl radost. Protože to znamenalo hodiny strávené u počítače. Ale stejně jsem to musel projet, pokud jsem chtěl najít toho nejlepšího pracovníka. Měl jsem šťastnou ruku. Myslím, že jsem se ani nemohl lépe rozhodnout. Zvolil jsem totiž firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která mi již od začátku naší komunikace sedla. A při návštěvě techniků u mě doma tomu nebylo jinak. mytí zimní zahrady

mytí žaluziímytí okenní rámůspolehlivá firma na mytí oken

Firma pravidelně sleduje trendy…

Firma pravidelně sleduje trendy a proškoluje své zaměstnance, aby byli v úklidu vždy napřed. Okna čistí včetně rámů a parapetů, protože polovičatá práce pro ně nemá smysl. Technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci začnou leštit. A leští zásadně na sucho – čistou bavlněnou plenou. Jedná se o jednu z mnoha vlastních kvalitních technologií, které vyvinuli. Tuto nazvali jako tzv. trik suchého leštění.

Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. V prvním momentu se okna po leštidlech zdají být čistá, ale vlivem počasí postupně prostupuje leštidlo a vznikají nevzhledné šmouhy. Okna leštěná na sucho tak zůstanou déle čistá. A pokud zrovna nehledáte nikoho na mytí oken, nezoufejte! Tato firma nabízí mnoho jiných služeb, například strojové čištění koberců, čištění podlah nebo třeba odstraňování graffiti a preventivní antigraffiti nátěr.

pravidelné mytí okenmytí oken v doměmytí oken v bytě

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *