V loňském roce jsme se stěhovali do našeho nového společného domova. Bylo to naše první vlastní bydlení a celý proces hledání, výběru, zařizování a dalších nezbytností byl pro nás velmi vzrušující, ale také poměrně časově i psychicky náročný. Jak se pak ukázalo, tak i fyzicky. Původně se to zdálo být zcela perfektní řešení. Našli jsme byt, který byl kousek od manželova pracoviště. Já tehdy s malým dítětem jsem to příliš neřešila. Pokoje byly prostorné, okna orientovaná na jižní stranu, takže do bytu celý den proudilo dostatek slunečních paprsků. čištění oken

mytí oken ambulancejak mít zářivě čistá oknajak kvalitně vyčistit okna

Co se nám původně velmi líbilo…

Co se nám původně velmi líbilo, ale později jsme zjistili, jak nepraktické to je, byly, respektive jsou, vysoké stropy. Což je na jedné straně skvělá a líbivá skutečnost, ale ukázalo se to na druhé straně být problémem, co se údržby týče. Nejen při malování pokojů, ale především pak při čištění oken. Skutečně to není žádná legrace. Po pár pokusech, když jsme okna zkoušeli mýt sami, jsme se pro vlastní klid a bezpečí rozhodli dát raději šanci profesionálům, protože trpím závratí, což při práci na žebříku není zrovna ideální. A spadnout z okna zrovna moc nepotřebuji.

lešticí přípravky na oknajak docílit triku suchého leštěnímytí oken vez leštidel

Sháněli jsme tedy úklidovou firmu…čištění oken

Sháněli jsme tedy úklidovou firmu, která by zvládala perfektně, spolehlivě a za přijatelnou cenu mytí oken i v soukromých prostorách, a zároveň by ji nedělalo problém pracovat s vyššími okny. Naše hledání však několik dlouhých týdnů neneslo žádné ovoce. Když už jsme našli firmu, která vypadala velmi slibně a prezentovala se jako profesionál, co se čistoty oken týká, byla příliš drahá, nebo málo flexibilní. Až nám soused z patra nad námi doporučil firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Tato společnost se prý na poli úklidových prací pohybuje dlouhá léta, tak jsme jim také dali šanci. A rozhodně toho nelitujeme. Splnili všechny naše kritéria, či spíše dokonce předčili očekávání. Výsledky práce dokonalé, spolehlivost, flexibilita, nic z toho nechybí, a navíc jsou to moc milí a vstřícní lidé! Mytí oken nás finančně nezruinovalo. Vzhledem k poměru výkon versus cena to byla skutečně zajímavá nabídka. Domluvili jsme se na pravidelném mytí.

levné mytí okenmytí, leštění a impregnace okendlouhotrvající efekt mytí oken

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *