Nevíte si rady s vaší podlahou? Strojová metoda se o to postará

3 Views No Comment

Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazila na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. A taky že tato metoda je snad nejlepší metodou na čištění podlah vůbec. Takže když jsme potřebovali mytí dlažby v naší parfumérii, tak toto pro nás byla volba číslo jedna. Sice jsme se snažili to prvně vyčistit sami, ale naše snaha opravdu nebyla vidět.

Takže jsem si řekla, že bude nejlepší, když zavoláme. Kontaktovala jsem je a vysvětlila jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A zíral jsem já i zbytek kolegů, protože tohle jsme opravdu nečekali. Jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách.

Tím…

Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Což je skvělé, protože pokud celý den pobíháte po obchodě, tak večer už prostě nemáte sílu ani náladu na důkladnější úklid. A takto stačí podlahu jen přetřít a je v perfektním stavu. Tímto bych chtěla jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ.

Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí. Takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Domluva je opravdu bez problémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho. Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu.

A nabízí…

A nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže doporučuji se podívat na jejich webové stránky a vše si pořádně pročíst. Patří k nim i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A jejich služby nabízí nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A když se někdo prosadí i v zahraničí, tak musí být dobrý.

My si to koneckonců ověřili sami. Proto je všem vřele doporučujeme. Cena je sice vyšší, ale opravdu se to vyplatí. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Appel à la grève : jeudi 5 décembre à Châteaubriant 4.12.2019
    Appel à la grève : jeudi 5 décembre à Châteaubriant  à l’appel de l’intersyndicale. Le rassemblement est fixé à 11 h, devant la mairie de Châteaubriant. Les syndicats CGT / FO / FSU / Solidaires de Loire-Atlantique appellent tous les salarié-es à faire grève le jeudi 5 décembre et les chômeurs, retraité-es et jeunes à […]
  • Déblocage du dépôt pétrolier de Vern-sur-Seiche 3.12.2019
    Ce matin a eu lieu le déblocage du dépôt pétrolier de Vern-sur-Seiche. Dans le cadre de revendications contre la suppression d’exonérations sur le gazole non routier, des manifestants bloquaient depuis le 29 novembre, 1h30, les accès du dépôt pétrolier de Vern-sur-Seiche (Ille-et-Vilaine). Une quarantaine d’engins de chantier et de véhicules de tout type empêchait ainsi […]
  • Festival Culture Bar-Bars à Châteaubriant : c’est reparti 28.11.2019
    Pendant 5 ans la Charrue a participé au festival Culture Bar-Bars à Châteaubriant. Un Festival qui fête aujourd’hui ses 20 ans. Commencé à Nantes dans une petite dizaine de cafés, le festival prend aujourd’hui une dimension nationale avec plus de 200 lieux et 650 évènements dans près de 60 villes. Avec près de 90 % de […]