Naše firma se snaží svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší možné služby, jaké jsou dnes dostupné a reálné. Naše služby nabízíme nejen v České republice a na Slovensku, ale i v Rakousku a v Německu. Je také potřeba připomenout, že mezi spokojené klienty patří nejen velké obchodní řetězce, firmy, zdravotnická či kulturní zařízení. Ale nabízíme naše služby i domácnostem. Takže se potencionální zákazníci nemusí obávat toho, že bereme tzv. jen velké zakázky. Úklidová činnost této firmy je plně zaměřena na prvotřídní kvalitu a nejvyšší efektivnost, která zodpovědně směřuje ke každému zákazníkovi. Vlastní firemní technologie mytí skel zásadně spočívá v používání nejkvalitnějších značkových mycích a čisticích prostředků a pomůcek. A to včetně profesionálního využití této technologie i ve výškách. Následné leštění umytých skleněných ploch spočívá v tzv. triku suchého leštění.


Což…

Což je další firemní zkvalitnění technologie, neboť v této fázi použití leštidel by znamenalo nebezpečí v podobě šmouh a nevzhledných stop po leštidlech. Které brzy, vlivem povětrnostních vlivů prostupují na povrch skleněných ploch a znehodnocují tak sebekvalitněji provedenou metodu leštění. Na závěr nanesou hydrofobní nanovrstvu, která účinně chrání vaše skla před všemi vlivy počasí. A která výrazně prodlužuje životnost takto ošetřených skel, je ve skutečnosti velmi ekonomické řešení. Neboť se podstatně sníží náklady na další mytí a čištění těchto frekventovaných ploch. Tato nešpinavá úprava skel  totiž spolehlivě odvádí špínu nabalenou v kapkách vody bez toho, aby zanechala jakékoliv stopy. Životnost a funkčnost této hydrofobní impregnace GlasProtect je až 5 let a po celou dobu není potřeba vynakládat finanční prostředky za čistící a mycí přípravky.


Ale…

Ale stačí okna omývat pouze čistou vodou. Nanovrstva účinně chrání skleněné plochy před nepříznivým UV zářením a spolehlivě zabrání usazování rzi, mechům, vodnímu kameni a ostatním nečistotám na takto ošetřených prosklených plochách. Naší poslední zakázkou bylo čištění zimní zahrady v opravdu velké vile, kde manželé na úklid nemají tolik čas. Jsou hodně vytížení prací a volný čas se snaží věnovat dětem. Sice nám říkali, že mají paní na úklid, ale po ní takovou práci nechtějí. A upřímně, když jsme viděli ta okna, tak jsme pochopili proč, byla to veliká okna a jejich čištění by nemuselo být pro laika bezpečné. Hlavně myté té venkovní části. O vše jsme se postarali a jsme rádi, že se stali našimi pravidelnými zákazníky. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *