Říká se, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. A já to mohu potvrdit. Uklouzla jsem na náledí tak nešikovně, že jsem si zlomila ruku a k tomu ještě hodně pohmoždila nohu, že jsem ji musela mít v ortéze. Nemohla jsem téměř nic dělat, dokonce ani vařit. Protože žiji sama, nechala jsem si vozit obědy z restaurace. V téměř v celém bytě mám na podlahách koberce, působí to na mě útulněji. V den, kdy jsem si k obědu objednala špenát, se mi jídlo vyklopilo na zem. Nejenže jsem byla bez oběda, ale špenát se rozlítl po koberci. Snažila jsem se to vyčistit, ale marně. Bohužel po dobu mé nemoci se mi podařilo ještě vylít kávu. Dvě skvrny na koberci bylo pro mě až příliš, tak jsem se rozhodla, že nechám koberec vyčistit. Po přečtení několika recenzí na internetu se mi nejvíce líbila firma čištění koberců Praha.

Byla…

Byla sice o něco dražší než ostatní firmy, ale zase je všichni opravdu moc vychvalovali pro jejich kotoučovou metodu, která spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré nečistoty. Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky. Kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout . Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť výkonný vysavač, který je používaný pro vysátí pěny, jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Při čištění extrakční metodou,  která není tak kvalitní, nepůsobí  chemie v hluboké struktuře koberce, zcela u ní chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nehezký tvar.

Proto…

Proto je mnohem lepší si připlatit za strojové čištění, protože extrakční čištění pro vás neudělá tu službu, kterou požadujete. Zaměstnanci firmy jsou profesionálové, dostavili se přesně v dohodnutý čas, bez jakéhokoli zdržování začali okamžitě pracovat. Jejich chemie působí také dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů. Které mnohdy dráždí alergiky. Což já jsem, takže skvělé. Koberec byl dokonale vyčištěný, opravdu by na něm člověk nic nepoznal, celý byt vypadal skvěle díky tomuto jednomu koberci. Tímto bych chtěla všem čištění koberců od A SERVIS vřele doporučit, protože budete určitě spokojeni. A nabízejí i spoustu dalších úklidových služeb, ke kterým patří i čištění podlah, mytí oken a výloh a všemožných skelných ploch, a také čištění fasád, což zahrnuje čištění plísní a odstraňování graffiti. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *