Pracuji jako kosmetička a mám v pronájmu větší kosmetický salon, kde zaměstnávám ještě dvě pracovnice. Naštěstí je náš salon oblíbený a nemůžeme si stěžovat na nedostatek zákaznic. Ve všech prostorách našeho salonu máme podlahy pokryty kobercem, který čas od času potřebuje vyčistit. Nejen že se jsou na koberci stopy zašlapaných nečistot, ale bohužel se někdy podaří zákaznicím vylít káva nebo čaj. Nápoje zdarma jsou  v našem salonu k dispozici samozřejmostí. Dbám ve svém podniku na čistotu a pořádek. Pravidelně jsem objednávala jednoho pána, který mi vždy vyhověl s termínem, který jsem potřebovala a koberec vyčistil. Jednoho dne jsem zaslechla, jak si dvě zákaznice povídají a jedna druhé doporučuje firmu koberce čištění na čištění koberců. Moje ženská zvědavost mi nedala a začala jsem pátrat na internetu. A opravdu má firma na internetu dobré recenze, přestože nepatří k nejlevnějším.

Firma…

Firma nabízí čištění koberců strojovou metodou, která zvládne vyčistit i koberec s dlouhým vlasem. Uvedenou firmu jsem kontaktovala a požádala je o cenovou na nabídku. Ochotně mi vyšli vstříc s termínem, který jsem požadovala. Tato metoda  funguje na principu, kdy se pomocí těžkého kotoučového stroje zanese účinná chemie do hlubších struktur koberce a nechá se dostatečně dlouho působit. Koberec se následně opět rozkartáčuje. Aby se vše dostalo na povrch a na závěr se vše vysaje výkonným třímotorovým vysavačem. Tato metoda je skutečně účinná a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Při čištění navíc dochází k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní. Běžná chemie není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce, navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto zůstávají nejen nevzhledné fleky po zaschnutí, ale i nevábný tvar.

S…

S prací této firmy jsem byla nadmíru spokojena, zaměstnanci se dostavili do salonu v přesně dohodnutý čas, bez zbytečného lelkování kolem se pustili do práce. Po vyčištění koberce vypadaly skvěle a od té doby se i snadněji udržují. Zaměstnanci byli příjemní a opatrní k vybavení mého salonu. Firmu můžu lidem, kteří poptávají službu čištění koberců, jedině doporučit.  Tato firma nabízí celou škálu služeb jako je čištění čalounění, mytí a voskování podlah, mytí oken, mytí výloh, fasád a odstraňování grafitů. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Přijmou i zakázku z menšího města.  Vše co vás zajímá najdete na jejich internetových stránkách. Já sama si určitě u nich nechám umýt i okna, chci, aby byl salon dokonale čistý a práce, kterou odvedli s koberci dokonalá opravdu byla.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *