Pracuji ve starožitnictví a naše podlaha už byla opravdu špinavá. A bylo potřeba s tím něco udělat. Bohužel na vyčištění tak moc frekventovaného místa bylo potřeba víc než čisticí prostředky, kterými jsme disponovali my. Jedna věc je dobře vyčistit podlahu v domácnosti, kde není tolik lidí, a poté velké prostory obchodu, kde je spousta lidí. Takže jsem si řekl, že bude nejlepší na to najmout úklidovou firmu. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po úklidových firmách, které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah a dal při výběru opravdu záležet a přečetl hromadu recenzí, aby se tohle už neopakovalo. Narazil jsem na firmu a ihned je kontaktoval. Řekl jsem jim své požadavky na mytí lité stěrky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín.

Byl…

Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za pět dní. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsem se od nich dozvěděl, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. 

Bylo…

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Poté mi řekli, že by bylo vhodné podlahu zakonzervovat voskem, tak jsem dal na jejich doporučení a jsem rád, že jsem tak udělal.  Podlaha byla po jejich práci krásně čistá a lesklá, takže není nic, co bych jim mohl vytknout, proto všem tuto službu čištění podlah vřele doporučuju. My jsme se na ně určitě neobrátili naposledy. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli z úklidových služeb potřebovat. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *