Moje maminka byla po operaci a tak jsem se o ni starala. Jednoho dne jsem jí ohřála jídlo, ale bohužel jí nebylo moc dobře, chtěla raději spát. Tak jsem toho využila s tím, že zajdu nakoupit, do lékárny a na poštu. Bohužel jsem se zdržela déle než bylo v plánu. Maminka se probudila a měla hlad. Tak si ohřála brokolicový krém, co jsem nechala na plotně. Jak si polévku přenášela do svého pokoje, podařilo se jí polévku vylít na zem. Lépe řečeno na koberec. Sice měla snahu krém z koberce vyčistit, ale bohužel se jí podařilo dokonale krém vetřít do koberce. Začala jsem sama čistit koberec kartáčem a běžným saponátem na čištění koberců, ale bylo to marné. Po delším přemýšlení jsem se rozhodla, že až bude maminka zdravá, koberec nechám vyčistit. Tepování sedaček

Měla ho již řadu let, byly na něm znát i jiné zašlapané nečistoty. Maminka koberec nechtěla vyhodit, znáte starší lidi, lpí na svých věcech a nic nechtějí měnit. Měla jsem tedy čas na to, abych se poptávala, většinou dám na doporučení druhých. Kamarádky mi doporučily firmu tepování sedaček.

rady jak vyčistit koberectipy jak vyčistit koberecjak vyčistit koberec

Než jsem firmu objednala…

Než jsem firmu objednala, na internetu jsem si pročetla jejich stránky. Měla skvělé reference, přestože nebyla nejlevnější. Zaslala jsem jim svou poptávku, pohotově mi odpověděli a domluvili jsme si termín. Pracovníci firmy se dostavili v dohodnutý čas a hned se pustili do práce. Pomocí kotoučového stroje s rotačními kartáči zapracovávali aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstranili nečistoty. Na závěr koberec vysokotlakým vysavačem pečlivě a prakticky do sucha vysáli, vysáli i všechny nečistoty, alergeny a roztoče. Koberec vypadal nádherně, jako nový, celý byt krásně voněl a zářil.

Zaměstnanci firmy byli příjemní a zdvořilí. Poučili mě, že většina firem, která nabízí čistění koberců používá extrakční metodu, kdy chemie působí pouze povrchově a není zcela vpravena  do samé struktury koberce, a proto není tak kvalitní. Nicméně toto není případ kotoučové strojové metody.

čím vyčistit koberecjak odstranit skvrny na kobercipéče o světlý koberec

Tato metoda…tepování sedaček

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do hloubky. Konkrétně do samé struktury koberce, a navíc dochází k nabytí původního objemu koberce. Neboť výkonný vysavač, který je používán pro odsátí pěny, jeho celou strukturu nádherně provzdušní. Rozhodně vám tuto firmu doporučuji. Na jejich internetových stránky najdete, vše potřebujete vědět.

Tato firma nabízí dále celou řadu dalších úklidových služeb jako úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních pracích a pracovnících, strojové čištění a voskování podlah. Provádí také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanáší nanoimpregnaci, tzv. nešpinavou úpravu, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistí a myjí okna a skleněné výplně ve výškách. Po dohodě čistí i rolety, lamely a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy z prosklených ploch a dokáží dát okna do původního stavu. Investujte do kvality, nebudete litovat!

údržba kobercenejlevnější čištění kobercůlevné čištění koberců

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *