Nedávno jsme doma řešili nepříjemnou úklidovou situaci. Manžel se vrátil ze služební cesty ve Francii a dovezl láhev kvalitního koňaku. Tak jsme si ji jeden večer načali. Ale bohužel se nám povedlo do ní drknout loktem a vylít ji. Takže nejenom, že to byla velká škoda, protože ta láhev byla drahá, ale taky proto, že máme v obýváku koberec. Takže na něm byla velká skvrna. Snažila jsem se to vyčistit, ale nešlo mi to. Přečetla jsem si několik rad na internetu, jak to vyčistit, ale i to mi bylo k ničemu. Nic z toho absolutně nepomáhalo. Nakonec jsem to vzdala a řekla si, že si na to někoho najmu. A manžel s tím souhlasil, protože on takto ten koberec taky nechtěl nechat. tepování sedaček Praha

údržba kobercelevné čištění kobercůnejlevnější čištění koberců

Takže jsem si sedla k internetu a zadala…tepování sedaček Praha

Takže jsem si sedla k internetu a hledala firmu, která by se o to postarala. Většina lidí tam nadávala na extrakční metodu čištění. Takže jsem se dívala po něčem jiném. A potom jsem narazila na server, kde vychvalovali strojovou metodu čištění, kterou nabízí úklidová firma tepování sedaček Praha. A měla opravdu vynikající recenze. Byla sice o něco dražší, ale všichni ji opravdu moc vychvalovali. Tak jsem si řekla, že to zkusím. Domluvila jsem se s nimi na termínu i kalkulaci a tak podobně a daný den za mnou přijeli. A poté, co můj koberec vyčistili, jsem pochopila nadšené recenze všech těch lidí na internetu. Koberce byly perfektně vyčištěné a samotné čištění zabralo mnohem méně času, než jsem čekávala. Tímto bych chtěla firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. doporučit, všem, kteří si v budoucnu plánují na čištění koberců najmout nějakou úklidovou firmu. Protože s touto budete spokojení ve všech ohledech.

snadné čištění kobercůrychlé čištění kobercůhloubkové čištění koberců

Nejenom že odvádějí kvalitní práci…

Nejenom že odvádějí kvalitní práci, ale jejich zaměstnanci disponují i profesionálním vystupováním. Domluva s nimi je perfektní a neměla jsem s nimi žádné potíže. Byli moc milí a ochotní a bez problému zodpověděli všechny moje dotazy. Takže pokud čištění koberců, tak jedině od A SERVISU.  Své služby nabízejí po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti.

dezinfekční čištění kobercůstrojové čištění kobercůcena čištění koberců

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *