Živím se jako módní návrhářka. Svůj ateliér mám nejen v Čechách, ale teď nově i v Rakousku. Už dávno jsme přišla na to, že nemám nadpřirozené schopnosti a že nemohu všechno zařizovat sama. Pokud to jen trochu jde, věnuji se výhradně návrhům a šití. Ostatní práce se snažím přenechávat lidem, kterým věřím. Jedná se o zodpovědné osoby, u kterých jsem si jistá, že udělají přesně to, co mají a co pokládají pro firmu jako nejlepší řešení. Relativně nově u mě působí úklidová firma, která mi byla doporučena mou zaměstnankyní. Z dlouhé řady úklidových firem, které nabízejí Mytí oken Praha 10, mohu i já nyní doporučit právě tuto společnost. Nemusím se obávat, že by svou práci odflákli. Nemusím je neustále kontrolovat. Jsou samostatní a k věcem okolo opatrní.

Máme…

Máme stálé umývače, kteří chodí pravidelně podle dohodnutého cyklu mytí, nemusíme se tedy o nic starat a všechny prosklené povrchy jsou stále krásné. Je skvělé, že se na tuto firmu mohu spolehnout nejen v České republice. Ale svoje služby nabízí i v zahraničí. Měla jsem štěstí, že v Rakousku působí také. Takže mytí prosklených ploch není ani nijak nákladné. Mám to od jedné firmy a nemusím neustále papírovat. Je to velmi pohodlné. Měla jsem dříve zkušenosti s různými pracovníky. Zdaleka ne všichni stáli za to, kolik jsem jim zaplatila. Člověk se učí celý život. Teď když okolo sebe mám schopné lidi, užívám si to.

Velmi…

Velmi tuto firmu doporučuji. Když ji jednou vyzkoušíte, neprohloupíte. A nikdy od ní nebudete chtít dát ruce pryč. Protože jejich pracovníci jsou spolehliví a svou práci odvádějí vždy na sto procent. Navíc je s firmou výborná komunikace a velmi klientovi vycházejí v jeho požadavcích vstříc. Za sebe mohu říci, že s lepší úklidovou firmu neznám a troufnu si ještě dodat, že patří k těm nejlepším firmám, které v České republice máme. Ušetřili mi spoustu starostí i peněz.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *