Vlastním fit centrum, které se nachází hned u hlavní ulice, takže máme stále plno. Nebudu ale psát o mém podnikání. Rád bych poděkoval úklidové a čistící firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. která se stará o naše podlahy. Bez jejich jedinečné strojové metody čištění a jejich zkušených odborníků bychom měli o velikou starost navíc. Desítky každodenních návštěvníků, podrážky jejich tenisek, kapky potu, občas nějaký ten vylitý nápoj… Podlahy to u nás, zkrátka nemají vůbec lehké.

I z těchto důvodů jsme poměrně brzy pochopili, že na vzhled podlah a jejich dlouhodobou kvalitu, pouhé umytí saponátem nestačí. Rozhodl jsem se proto vyhledat pomoc odborné firmy, neboť podobné zkušenosti jsem měl už z minulosti. Pochopitelně, že jsem chtěl oslovit pouze ty nejlepší, takže se mě brouzdání internetem nevyhnulo. A věřte, že jsem udělal dobře.

Čištění podlah…

Čištění podlah Praha  měla u svého jména skutečně velké množství pozitivních reakcí, hodnocení a doporučení. A jejich klienti nejen od nás, tedy z České republiky, ale také ze Slovenska, Rakouska a Německa byli očividně s odbornou činností této firmy nadmíru spokojeni. Z mého pohledu se jedná o ta nejlepší doporučení.

Samozřejmě, že mne nejvíce zajímal způsob a systém, kterým tato společnost podlahy čistí a ošetřuje. Dle zkušeností klientů – patří strojové čištění jednoznačně k tomu nejlepšímu, co mohou úklidové služby zákazníkům nabídnout. Obrazně řečeno, hlavní roli sehrávají u této metody speciální čistící stroje, které jsou ovšem plně v režii zkušených a kvalifikovaných profesionálů firmy A SERVIS.

To mě velice zajímalo, neboť podlahy považuji za dost nákladnou součást interiéru, takže bych nechtěl připustit, aby se podlahy během strojového čištění jakkoliv poškodily. Tyto obavy ovšem velice rychle rozptýlila moje následující rychlá objednávka ve firmě A SERVIS – lépe řečeno, dokonale informovaná a velmi příjemná mladá paní u telefonu.

Skutečně…

Skutečně, bez problémů a zcela v pohodě jsme se domluvili. Dostal jsem na výběr tři možné termíny, návrh smlouvy, předběžnou cenovou kalkulaci a veškeré potřebné informace. To vše se prakticky obratem objevilo i v mé elektronické poště. Od prvního okamžiku jsem se cítil jako klient, který dostává od společnosti A SERVIS profesionální a komplexní servis.

A opravdu, pracovníci byli v domluvený termín na místě přesně a dokonale připravení. Samotné strojové čištění našich podlah zahájili pečlivým vydrhnutím všech podlahových ploch. S uklidňujícím pocitem jsem sledoval, že ač drhnutí podlahy bylo prováděno důkladným způsobem a se silným přítlakem tohoto masivního stroje, přesto se jednalo o velice šetrný zákrok. Naopak bylo evidentní, jak tato činnost podlahám prospívá.

Symbióza stroje a účinné chemie byla zkrátka dokonalá. Aby také ne, když výběr nejvhodnější chemie byl proveden přímo u nás na místě. Tito zkušení odborníci nejdříve posoudili typ podlahy, úroveň jejího znečištění a mnohé další technologické faktory. Z pohledu firmy se jedná o velice důležitý předpoklad k zajištění skvělé kvality vyčištění podlah, a také k vyloučení jakékoliv možnosti jejich poškození.

Jak…

Jak již bylo řečeno, klíčovým technickým prostředkem této etapy čištění podlah je jednokotoučový čistící stroj. Jedná se o velice výkonné a spolehlivé zařízení. Odborníky je považováno za jediné, které s přehledem zvládá celkové i detailní vyčištění. Se svou hmotností přibližně 50 kilogramů, dokáže důsledným způsobem kartáčovat podlahovou plochu, a to velice systematicky a rovnoměrně, takže nezůstávají žádná „hluchá“ místa.

Pokud se jedná o chemii, společnost A SERVIS nejčastěji uplatňuje chemické prostředky zásaditých vlastností. Pochopitelně, v případech silného znečištění způsobené např. stavební činností, tito odborníci použijí rovněž chemii kyselého charakteru. Kyselá chemická čistidla jsou agresivnější a opravdu bezkonkurenční při odstraňování nánosů betonu, malty, silikonu, lepidel, či barev.

Po operaci důsledného kartáčování podlahové plochy přichází ke slovu další, stejně důležité a nepostradatelné strojové zařízení – třímotorový průmyslový vysavač s enormní sací silou. Ta dokáže spolehlivě odstranit veškeré uvolněné nečistoty, mastnotu i mnohaletou zažranou špínu. Konstrukce tohoto výjimečného vysavače umožňuje rovněž odsát veškerou vodu a zbytky použitého čistícího chemického prostředku. Následně je podlaha pečlivě umyta pouze čistou vodou. Čímž dochází k neutralizaci povrchu a tím k odstranění negativních vlivů použité chemie. Poté se již podlaha nechá pečlivě vyschnout.

Po volném…

Po volném vyschnutí je již podlaha hygienicky čistá a vydezinfikovaná, takže se může začít plně používat. Odborní pracovníci společnosti A SERVIS přesto svým klientům ještě doporučují závěrečné odborné zakonzervování povrchu strojovým způsobem vyčištěné podlahy. Důvod? Nyní je totiž, byť precizně vyčištěná podlaha snadno zranitelná. Zakonzervování je po technologické i praktické stránce velice užitečné a jednoznačně správné řešení, navíc s celou řadou významných výhod.

Konečné zakonzervování, nebo-li navoskování je firmou A SERVIS realizováno procesem tzv. fluatace. Na čistou a suchou podlahu odborní pracovníci nanesou dvě až tři vrstvy kvalitního průmyslového polymeru, tedy osvědčeného vosku německé značky PKD. Vznikne kompatní a odolná vrstva, díky které se povrch podlahy nebude tak rychle špinit a zachová si svůj čistý vzhled nesrovnatelně delší dobu. Navíc, díky pevné vrstvě polymeru získává podlaha optimální pružnost a optimální protiskluzové vlastnosti. Jedná se o výhody, které jsou pro kvalitu podlahy a její životnost velice důležité.

Díky…

Díky získané pružnosti podlaha skvěle odolává riziku poškrábání, protiskluzové vlastnosti zase přináší jistotu bezpečného pohybu po odborně ošetřené podlaze. Jedná se o cennou vlastnost, kterou ocení především senioři a rodiče skotačících dětí.

Moje volba pro úklidovou společnost A SERVIS byla podepřena především množstvím pozitivních ohlasů, hodnocení a také doporučeními klientů. Důležitou roli také sehrála jejich dlouholetá úspěšná praxe a využívání moderních, přitom ověřených technologií. Navíc tato firma disponuje sehraným týmem odborných pracovníků, kteří jednoznačně patří ve svém oboru k těm nejlepším.

Dnes mohu s radostí a uspokojením konstatovat, že úklidová a čistící společnost A SERVIS vždy splnila všechna naše očekávání, a i nadále pro naše fit centrum odvádí skvělou práci. Proto také pro nás zůstává zárukou jedinečné kvality, preciznosti a vysoké profesionální odbornosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *