Už se dále nemusíte obávat

4 Views No Comment

Pracuji jako prodavačka v bižuterii a už nějakou dobu jsme si říkali, že už bychom opravdu měli něco dělat s naší fasádou. Je pravda, že už byla v dezolátním stavu, byla špinavá a na několika místech se dokonce už dělala plíseň. A tak jsem s tím musel něco udělat. Ale protože mi bylo jasné, že se o to nepostarám sám, bylo potřeba na to někoho zavolat. Na takovou práci jsou potřeba speciální prostředky, a ty jsme opravdu nevedli.  Nehledě na to, že hrozilo, že to stejně nezvládneme.

A tak jsem se obrátil na Čištění zateplené fasády Pardubice. A ti se o vše postarali, zbavili fasádu všech nečistot a i plísní. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích problémů zbavit a jak odstranit plíseň, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním. Který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům.

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantujeme 2 roky, takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás LSG to pravé. Naše zeď je od té doby v pořádku, a když jsme zjistili, jak snadno může plíseň vznikat, tak jsme se rozhodli dát si ji i dovnitř. Abychom měli jistotu, aby se nám plíseň neudělala.

Protože…

Protože jsme se sami přesvědčili, že prevence je opravdu tím nejlepším řešením. Navíc odstraňování je i mnohem finančně náročnější než jen samotné čištění. Takže je rozhodně výhodnější, když si nátěr necháte dát jako prevenci. A skvělé je, že tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, ke kterým patří i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti.

A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Ancenis : Un marché strictement encadré jeudi 31.3.2020
    Ancenis : Un marché strictement encadré jeudi. Suite à la demande de dérogation du maire, Jean-Michel Tobie, le Préfet autorise la tenue du marché d’Ancenis-Saint-Géréon. Le marché d’Ancenis se tient donc jeudi matin dans des conditions strictement définies. Il ne s’agira que d’un marché alimentaire limité à 15 commerçants avec des étals qui ne se […]
  • Accompagner et soutenir les jeunes de la protection de l’enfance à leur majorité 31.3.2020
    Accompagner et soutenir les jeunes de la protection de l’enfance à leur majorité. Allongement de la durée des études ou des formations, difficultés à trouver un premier emploi, coût élevé des logements… Le passage à l’âge adulte connait de profondes évolutions depuis ces dernières décennies. De manière générale, les jeunes atteignent leur autonomie de plus […]
  • Les bureaux de poste ouverts en Loire-Atlantique trois jours par semaine 31.3.2020
    Les bureaux de poste ouverts en Loire-Atlantique trois jours par semaine. Les mercredis, jeudis et vendredis. La distribution du courrier  ne se fait que sur ces trois jours. Idem pour l’ouverture des guichets. Lundi, la Poste annonçait qu’elle se consacre au versement des prestations sociales, du 6 au 10 avril. La moitié des bénéficiaires de […]