Pečovatelský dům má zase zářivou fasádu bez plísní a nečistot

9 Views No Comment

Již delší dobu jsme s vedením pečovatelského domu řešili, co uděláme s fasádou. Byla totiž taková nehezká, na některých místech byly tmavé fleky jakoby špína. Pak jsme se dozvěděli, že je to plíseň. Rozhodli jsme se nejprve udělat celou novou fasádu, ale pak jsme na internetu natrefili na Čištění fasády Plzeň. Pročetli jsme si jejich služby a zaujalo nás čištění fasád od nečistot a plísně. Zjistili jsme, že nás tato služba vyjde mnohem levněji, než kdybychom si nechali udělat celou novou fasádu.

Takže jsme po této službě hned skočili. Zavolali jsme do firmy a moc milá paní operátorka nás uklidnila, že fasádu promění jejich pracovníci v zase jako novou. Za dva dny už jsme čekali před domem na tým pracovníků, kteří si fasádu důkladně prohlédli a začali s prací. Byli velice milí a odpovídali nám i na různé dotazy. Na čištění fasády od plísně mají jasný postup.

Nejprve…

Nejprve jde na řadu mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG. Nátěr je velice účinný a odolný. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva.

Nátěr lze aplikovat nejen na fasády domu, ale také na dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Každý povrch, který je chráněný tímto nátěrem, je velice odolný vůči dalšímu výskytu plísní, bakterií, hub, i kvasinek. Nic takového nemá vůbec žádnou šanci na fasádě přežít.

Nátěr…

Nátěr je skvělý také v tom, že je odolný vůči UV záření, což je skvělé, protože náš pečovatelský dům je v létě od rána skoro až do večera pod palbou sluníčka. Když tým skončil s odstraněním plísně i s čištěním fasády od městského spadu, nemohli jsme skoro ani náš dům poznat. Opravdu to vypadalo, jako kdybychom si nechali udělat zcela novou fasádu.

Jsme rádi, že jsme se rozhodli, protože nám tak ušetřili mnoho peněz za novou fasádu. Málo kdy se člověk setká s tak dokonalou službou, které nelze nic vyčíst. Opravdu jsme byli spokojeni od A až do Z, jelikož vše klapalo bez problémů a hladce. Firmu můžeme doporučit i ostatním, které trápí na fasádě domu plíseň nebo nějaké nečistoty, protože sami si s tím rozhodně neporadíte. Jen profesionálové vědí, jak na to. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Ancenis : Un marché strictement encadré jeudi 31.3.2020
    Ancenis : Un marché strictement encadré jeudi. Suite à la demande de dérogation du maire, Jean-Michel Tobie, le Préfet autorise la tenue du marché d’Ancenis-Saint-Géréon. Le marché d’Ancenis se tient donc jeudi matin dans des conditions strictement définies. Il ne s’agira que d’un marché alimentaire limité à 15 commerçants avec des étals qui ne se […]
  • Accompagner et soutenir les jeunes de la protection de l’enfance à leur majorité 31.3.2020
    Accompagner et soutenir les jeunes de la protection de l’enfance à leur majorité. Allongement de la durée des études ou des formations, difficultés à trouver un premier emploi, coût élevé des logements… Le passage à l’âge adulte connait de profondes évolutions depuis ces dernières décennies. De manière générale, les jeunes atteignent leur autonomie de plus […]
  • Les bureaux de poste ouverts en Loire-Atlantique trois jours par semaine 31.3.2020
    Les bureaux de poste ouverts en Loire-Atlantique trois jours par semaine. Les mercredis, jeudis et vendredis. La distribution du courrier  ne se fait que sur ces trois jours. Idem pour l’ouverture des guichets. Lundi, la Poste annonçait qu’elle se consacre au versement des prestations sociales, du 6 au 10 avril. La moitié des bénéficiaires de […]