Není lepší a účinnější řešení

4 Views No Comment

Když se na mém zlatnictví objevila plíseň, tak jsem z toho byla vážně nešťastná. Měla jsem obavy, aby mi neodlákala zákazníky. Bojovala jsem s ní asi měsíc. Koupila jsem různé prostředky, ale nic nezabíralo. Pak jsem jednou po práci jen tak brouzdala na internetu a hledala jsem nějaký recept, ovšem ocitla jsem se na nějakém diskuzním fóru o plísních. Hned jsem se začetla a díky tomu jsem se dostala na webovou stránku Čistění oken Brno.

Je to úklidoví firma, která se zabývá odstraněním plísní z fasády, ale také čištěním koberců, podlah nebo mytím oken ve výškách. Přečetla jsem si, co firma nabízí, projela i nějaké recenze a rozhodla se, že ta zavolám. Další den jsem volala a hnedka k mému údivu jsem si domluvila s milou paní operátorkou termín. Za asi dva dyn u mě byli pracovníci firmy a dali se do práce. Koukala jsem, jak byli šikovní a rychlí. Všechno měli nachystané a byli sehraní.

Vše…

Vše bylo dokonale vyčištěné a jako nové. Pracovníci nejdříve vyčistili fasádu pomocí chemie, která je odolná, ale také bezpečná. Pak firma aplikuje protiplísňový nátěr LSG. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Firma nátěr může bez problémů aplikovat i na dřevo, umakart, keramické obklady, linolea a podobně. Nátěr je tedy velmi účinný a má opravdu rozsáhlé výhody.

Antimikrobiální působení LSG je založeno na změně iontové rovnováhy, tato změna nastane v buněčné stěně mikroorganismu. I opravdu krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem zajistí lokální změnu v koncentraci těch důležitých iontů, což má za následek to, že nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný.

Pro…

Pro mě to znamená, že se nemusím obávat, že nátěr bude nějak závadný a ublíží mým zákazníkům. A vy se také nemusíte bát, že by třeba ublížil vašim dětem nebo zvířatům. Firma je skutečně profík. Já jsem si s plísní neporadila měsíc a oni měli vše hotové za pár hodin.

Opravdu jsem byla nadšená. Nemusela jsem se dle strachovat, že mi plíseň odradí zákazníky. Proto mohu firmu jen a jen doporučit. Věřím, že i vy budete tak spokojeni, jako já. Dokonce přemýšlím, že si je pozvu k sobě domů na vyčištění koberců. Ty už by to potřebovaly. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Nantes : une cellule d’écoute lors du confinement 4.4.2020
    Nantes : une cellule d’écoute lors du confinement. La ville de Nantes propose aux  Nantais un service gratuit de soutien psychologique. Les habitants peuvent dès ce samedi 4 avril contacter des professionnels de santé de la ville de Nantes. Une adresse mail ecoute.confinement@mairie-nantes.fr est à leur disposition. Dans ce contexte particulier de confinement, des personnes […]
  • Jardinage : les astuces en période de confinement 3.4.2020
    Jardinage : les astuces en période de confinement. Certains d’entre nous ont la chance d’avoir un jardin. C’est un coin de liberté, largement apprécié en cette période de confinement, rendue obligatoire. Les températures sont fraiches sur le Pays de Châteaubriant, malgré le soleil, en ce début avril. Et l’on attend tous avec impatience l’arrivée du […]
  • Vacances de Printemps : Pas de départ 3.4.2020
    Vacances de Printemps : Pas de départ. Les vacances de printemps débutent demain pour la zone C. Et avec l’arrivée des beaux jours, certains rejoignent le littoral. Or, la lutte contre la propagation du COVID-19 doit rester dans l’esprit de chacun, pour la santé et la sécurité de tous. Il n’est pas autorisé de changer […]