Nedávno jsme měli doma úklidovou nehodu. Dělali jsme si doma sýrové fondue, jenže spousta sýru skončila i na podlaze. A nepodařilo se nám to vyčistit. Tak jsme se s manželem shodli, že bude nejlepší si najmout na její vyčištění nějakou úklidovou firmu.  Nechat jsme tu podlahu tak nechtěli, ale zase jsme ji nechtěli při čištění nějak poškodit, zkrátka jsme opravdu nevěděli jak na to. A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na Čištění podlahy Brno, protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Samá kladná, lidi je opravdu vychvalovali. Tak jsme usoudili, že je to určitá záruka kvality, proto jsme usoudili, že to bude nejlepší možná volba. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a musím uznat, že odvedli skutečně vynikající práci. Proto je všem musím doporučit. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie.

Po…

Po vykartáčování následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Zkrátka s jeho pomocí můžete zrenovovat prakticky jakýkoli typ podlahy. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok.

Přiště…

Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. A my tak s manželem máme mnohem práce a po použití tohoto vosku se nám podlaha udržuje jedna báseň. Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdařilí a profesionální, a to je pro mě taky velice důležité. Dobré vystupování a profesionalita je pro mě velmi důležitá. Takže pokud hledáte někoho dobrého na čištění podlah, tak u této firmy jste skutečně na té správné adrese. Pokud chcete vědět více, podívejte se na jejich internetové stránky. Jsem si jistá, že tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *