Bydlíme v malém bytě ve velkém městě, a protože máme malé děti, chceme jim dopřát také pohyb na čerstvém vzduchu. Proto jsme na jedné vesnici koupili před pár lety chatu a postupně ji opravujeme a rekonstruujeme. Nejvíce nám daly zabrat kamenité podlahy, které jsou na celé chatě v přízemí. Byly zanedbané, špinavé od všeho možného a vypadala strašně. Bohužel jsme ale neměli tolik peněz na to. Abychom všechnu podlahu vybouchali a dali si novou. Proto jsme se rozhodli, že investujeme spíše do pořádného a kvalitního čištění. Na internetu jsme s manželem hledali spolehlivou úklidovou firmu, která bude mít i dobré recenze. Natrefili jsme na Mytí podlahy Praha, který přesně splňoval naše požadavky. Když jsem do firmy volala o termín, ještě jsem se ve správném výběru více ujistila. Komunikace byla velmi příjemná a bezproblémová. Do tří dnů už jsme u nás na chatě měli zkušený tým pracovníků, kteří se ihned vrhli do čištění bez okolků a zbytečného protahování.

Bylo…

Bylo mi moc sympatické, že měli vše s sebou a nic od nás nepotřebovali, takže jsme si mohli dělat, co chceme a nemuseli jsme jim být neustále po ruce. Nejprve pořádně vykartáčovali všechny nečistoty za pomoci zásadité chemie, která je nejen účinná, ale i šetrná. Pak odsáli výkonným vysavačem veškeré mastnoty, vlhkosti a nečistoty. Vysavač je opatřen hubicí s gumovými lištami, takže v žádném případě nemůže dojít k poškození podlahy. Proto s ním pracují i na ostatních podlahách, jako jsou dřevěné podlahy, linolea, marmolea nebo plovoucí podlahy. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechají vše doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Ke…

Ke správnému, kvalitnímu a šetrnému úklidu a čištění podlah je zkušený tým pracovníků a kvalitní technologie nezbytná. Jsme s manželem moc rádi, že jsme investovai peníze do profesionálního čištění, protože jsme ušetřili za novou podlahu. Po strojovém čštění byla naše kamenitá podlaha v chatě k nepoznání. Zářial čistotou a to dokonce I nkolik týdnů poté, co pracovníci odjeli. Pokud někdy budeme potřebovat pomoci vyčistit podlahy, tak nebudeme váhat a znovu objednáme. Ze zvědavosti jsem se pak podívala I na jejich stránky webové a našla si mnoho zajímavých informací o čištění koberců, fasád nebo odstranění plísně. To vše totiž tato úklidová firma zajišťuje.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *